SON DAKİKA
Kurdeleli kılçık saç örgüsü at kuyruğu yapımı 15 Yaratıcı yemek odası dekorasyonu önerisi Gelin ve damadın düğünlerindeki eğlenceli oyun atışması 24 Şubat 2015 Survivor All Star 3. bölümde neler yaşandı? 23 Şubat 2015 Survivor All Star’da ilk dokunulmazlık oyunu foto galeri 2015 Survivor All Star Seda Aktuğlu kimdir? 23 Şubat 2015 Survivor All Star 2. bölümde neler yaşandı?
Anasayfa / Dekorasyon 05 Aralık 2013 990

Prado’dan dekoratif bez gardrop modelleri

prado-bez-dolap

Kaba gardroplardan hoşlanmıyor musunuz? Kendi tarzınızı mı yaratmak istiyorsunuz? Öğrenci evinizde kullanmak için hesaplı bir gardrop mu arıyorsunuz? Öyleyse Prado’nun yeni nesil dekoratif bez gardrop modelleri tam da size göre. Şık görünüşü ile evlerinize farklı bir hava katacak olan bu gardrop modelleri, baskılı yüzleri ile diğer bez dolap modellerinden sıyrılıyor. Kullanımı oldukça pratik olan bu bez gardroplar dayanıklı plastikten üretilmiştir. Ürünün bez kısımları ise silinebilir kumaştan yapılmıştır.

Hem pratik, hem hesaplı, hem dekoratif

Eğer tek başınıza yaşıyorsanız size Prado’nun yeni nesil dekoratif bez gardroplardan birini önerebiliriz. Genellikle öğrenci evlerinde kullanılan bu tip gardropların sökülüp takılabilir olması da bir diğer avantaj. Prado bez gardrop modellerini, birçok farklı baskı seçeneği ile birlikte 69 TL’ye Ev İdea’dan alabilirsiniz. Ayrıca ürünü bunun haricinde pek çok online mağazada bulabilmeniz mümkün. İşte diğer baskılı bez gardrop modelleri…

Prado Bez Dolap Modelleri Prado Baskılı Dekoratif Bez Gardırop

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap