SON DAKİKA!

Dantel ve nakış deseni süslemeli nikah/kına kurabiyeleri Dantelli Vans ayakkabı yapımı Kiraz Mevsimi 10. bölüm özeti ve fragmanı Meryem Üzerli ve Özcan Deniz aynı dizide oynayacak! ‘Kusursuz kadın’ algısını yıkan kısa film-Supervenus 3,5 ay erken doğan prematüre bebeğin yaşama tutunuşu Balerin örgü topuz yapılışı Dünyadaki sıradışı ve muhteşem 15 plaj! Mucizevi Çin diyetiyle zayıflayın! Kadim Dostum’un Hanna’sı “Damla Aslanalp” kimdir?

Fotoğraflarla Turabi Çamkıran Hayatı

6.049 22 Mart 2014
Survivor 2014'ün en sıradışı, en sivri, en saygısız ve en itici yarışmacılarından biri olan Turabi'nin fotoğraflarıyla onun hayatına bir göz atmaya ne dersiniz?

turabi-vucut-gosterisi

Survivor 2014 Gönüllüler takımının en sıradışı kimine göre iyi, kimine göre en itici yarışmacısı Turabi’nin fotoğraflarını sizler için derledik. Adanın en ağır abisi, her şeyi ben bilirim modunda takılan Turabi’nin fotoğrafları…

  PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  Soldaki butonları kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz.

  YASAL UYARI: Bu yazı @Jeyyu.com’a aittir ve kaynak gösterilmek suretiyle dahi başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak yazının bir kısmı, yazı sayfasına “Devamı” şeklinde açık bir link verilmek suretiyle alıntılanabilir.
  Jeyyu'da yazar olmak ister misin?

  Henüz hiç yorum yapılmamış

  Yorum yap

  ETİKETLER