SON DAKİKA!

Eski tişörtten ipli banyo paspası yapımı Çalı süpürgesi ile duvar boyamasına desen verme tekniği Tarçınlı ve damla sakızlı kahvaltı çörekleri Damalı kot çanta yapımı Yaratıcı akvaryum sehpa modelleri Medcezir yeni sezon set arkası çekimleri 2014 Mango parti çantası modelleri Turkish Airlines’dan “A Milli Basketbol Takımı” Yeni Reklamı 2014 Eski Cd ve Dvd ile tasarlanan 5 yaratıcı fikir Medcezir yeni sezon 39. bölüm fragmanı

Survivor gönüllüler “Berna Canbeldek” kimdir?

2.032 08 Mart 2014
Survivor 2014 gönüllüler takımının sıradışı kızı güzel dansçı Berna Canbeldek kimdir? Hayatı, dans performansları, fotoğrafları hepsi yazımızda...

Survivor 2014 gönüllüler takımının bayan yarışmacıları arasında tatlı şivesi ile dikkat çeken Berna Canbeldek kimdir?

berna-canbeldek-survivor-gonulluler

Berna Canbeldek, 1989 Bursa doğumludur. Tam adı Berna Sibel Deniz Canbeldek’tir. Türkiye’den Almanya’ya göçen ailesi ile Berlin’de yaşamaktadır. Tatlı şivesi de buradan gelmektedir. Berna, 12 yaşından itibaren dansla ilgilenmiş, dans eğitimleri almıştır. Uzun çalışmaların sonucundan profesyonel dansçı ve dans eğitmenidir.

Dans dışında spora da meraklı olan Berna, sörf yapmayı da çok seviyor. Merak edenler için, Berna 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

Berna Canbeldek’i 2012-2013 yılları arasında Acul Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek Sizsiniz” yarışma programından hatırlıyoruz. Bu yarışmayla Acun Ilıcalı’nın dikkatini çeken Berna, Survivor 2014 gönüllüler takımının genç yarışmacıları arasında yer almayı başardı.

Berna Canbeldek “Yetenek Sizsiniz” final performansı:  PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  Soldaki butonları kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz.

  YASAL UYARI: Bu yazı @Jeyyu.com’a aittir ve kaynak gösterilmek suretiyle dahi başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak yazının bir kısmı, yazı sayfasına “Devamı” şeklinde açık bir link verilmek suretiyle alıntılanabilir.
  Jeyyu'da yazar olmak ister misin?

  Henüz hiç yorum yapılmamış

  Yorum yap

  ETİKETLER