SON DAKİKA
Modern mutfaklar için şık aydınlatma fikirleri Zayıflatan sarımsak çayı nasıl yapılır? Kurdeleli balerin topuz yapımı 2015 Kız bebekler için örgü elbise modelleri Derya Baykal’dan ponponlu hav hav bebek patiği yapımı! 23 Ocak Candan Erçetin’in Beyaz’a son cevabı ve mutlu son izle! 2015 Survivor All Star’a katılacak ilk isimler belli oldu!
Anasayfa / Televizyon, Ünlüler 08 Mart 2014 2.609

Survivor gönüllüler “Berna Canbeldek” kimdir?

Survivor 2014 gönüllüler takımının bayan yarışmacıları arasında tatlı şivesi ile dikkat çeken Berna Canbeldek kimdir?

berna-canbeldek-survivor-gonulluler

Berna Canbeldek, 1989 Bursa doğumludur. Tam adı Berna Sibel Deniz Canbeldek’tir. Türkiye’den Almanya’ya göçen ailesi ile Berlin’de yaşamaktadır. Tatlı şivesi de buradan gelmektedir. Berna, 12 yaşından itibaren dansla ilgilenmiş, dans eğitimleri almıştır. Uzun çalışmaların sonucundan profesyonel dansçı ve dans eğitmenidir.

Dans dışında spora da meraklı olan Berna, sörf yapmayı da çok seviyor. Merak edenler için, Berna 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

Berna Canbeldek’i 2012-2013 yılları arasında Acul Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek Sizsiniz” yarışma programından hatırlıyoruz. Bu yarışmayla Acun Ilıcalı’nın dikkatini çeken Berna, Survivor 2014 gönüllüler takımının genç yarışmacıları arasında yer almayı başardı.

Berna Canbeldek “Yetenek Sizsiniz” final performansı:Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap