SON DAKİKA!

Frigo pasta tarifi Kabloları düzenlemek için 15 yaratıcı fikir Muhteşem bir tatil “Sierre Retreat Çiftlik” Kuruyan saçlar için özel bakım kürü Taşınabilir renkli kitap tabureler Karpuz diyeti ile 1 haftada 3 kilo verin! Bursa’nın enfes lezzeti: İnegöl köfte tarifi Tarkan’dan bomba klip: “Hop de”! Alkol tüketenler için sarımsak suyu 10 muhteşem mutfak dekorasyonu fikri

Survivor gönüllüler “Ertunga Gemuhluoğlu” kimdir?

2.702 08 Mart 2014
Survivor 2014 gönüllüler takımının babası Ertunga Gemuhluoğlu kimdir? Yaş olarak diğerlerinden daha olgun olan Ertunga kaç yaşında, ne iş yapıyor? Merak edilenler yazımızda.

Survivor 2014 gönüllüler takımının babası Ertunga Gemuhluoğlu kimdir?

survivor-gonulluler-ertunga-hayati

Ertunga Gemuhluoğlu, 1959 yılında Ankara’da dünyaya geldi. doğmuştur. Çocukluğu ve gençliği Amerika’da geçmiştir. Kondisyon uzmanı ve spor hocası olan Gemuhluoğlu Muğla’da yaşamaktadır.

Gönüllüler takımının yaş ve cüsse açısından diğerlerinden farklı olması onun baba olarak anılmasını sağlamıştır. Survivor Ertunga geçen yılki yarışmacı Bozok’u andırsa da daha çok Lost dizisinden John Locke (Terry O’Quinn) benzetilmektedir.

Yarışmacı 175 cm boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır.

  PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  Soldaki butonları kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz.

  YASAL UYARI: Bu yazı @Jeyyu.com’a aittir ve kaynak gösterilmek suretiyle dahi başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak yazının bir kısmı, yazı sayfasına “Devamı” şeklinde açık bir link verilmek suretiyle alıntılanabilir.
  Jeyyu'da yazar olmak ister misin?

  Henüz hiç yorum yapılmamış

  Yorum yap

  ETİKETLER