SON DAKİKA!

Dick Clark’ın Malibu’daki Çakmaktaşlar konseptli hatıra evi Star Tv’nin yeni eğlenceli dizisi “Sil Baştan” Salamura yaprak konservesi yapımı Koton Kids tarz çocuklar reklam filmi Medcezir’in Uzay’ı ‘Barış Alpaykut’ kimdir? 2015 Koton Kids (Çocuk) kataloğu Dolmalık (Çam) fıstıklı pazı kavurması tarifi Meryem Üzerli’ye doğumdan sonra kilo verdirten diyet! Kürdanla kalpli nail art yapımı Sütyen kullanırken uygulanabilecek pratik yöntemler

Survivor gönüllüler “Ertunga Gemuhluoğlu” kimdir?

2.793 08 Mart 2014
Survivor 2014 gönüllüler takımının babası Ertunga Gemuhluoğlu kimdir? Yaş olarak diğerlerinden daha olgun olan Ertunga kaç yaşında, ne iş yapıyor? Merak edilenler yazımızda.

Survivor 2014 gönüllüler takımının babası Ertunga Gemuhluoğlu kimdir?

survivor-gonulluler-ertunga-hayati

Ertunga Gemuhluoğlu, 1959 yılında Ankara’da dünyaya geldi. doğmuştur. Çocukluğu ve gençliği Amerika’da geçmiştir. Kondisyon uzmanı ve spor hocası olan Gemuhluoğlu Muğla’da yaşamaktadır.

Gönüllüler takımının yaş ve cüsse açısından diğerlerinden farklı olması onun baba olarak anılmasını sağlamıştır. Survivor Ertunga geçen yılki yarışmacı Bozok’u andırsa da daha çok Lost dizisinden John Locke (Terry O’Quinn) benzetilmektedir.

Yarışmacı 175 cm boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır.

  PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  Soldaki butonları kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz.

  YASAL UYARI: Bu yazı @Jeyyu.com’a aittir ve kaynak gösterilmek suretiyle dahi başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak yazının bir kısmı, yazı sayfasına “Devamı” şeklinde açık bir link verilmek suretiyle alıntılanabilir.
  Jeyyu'da yazar olmak ister misin?

  Henüz hiç yorum yapılmamış

  Yorum yap

  ETİKETLER