Geçmişten Günümüze Siyahi Bayanların Saç ve Makyajı

Güneşlenirken dikkat edilmesi gerekenler

Avustralya hakkında bilmeniz gerekenler

Survivor All Star Capsleri

Survivor gönüllüler “Sahra Işık” kimdir?

Televizyon, Ünlüler 05 Mart 2014
18.651

Survivor 2014 Gönüllüler takımında yarışan Sahra Işık, güzelliği ve oyunlardaki başarısı ile oldukça iddialı. Peki Sahra Işık kim?

sahra-isik-survivor-2014

17 Ocak 1991 İstanbul doğumlu. Işık, Haliç Üniversitesi Antrenörlük bölümünde okuyor. Gelecekte tenis ve voleybol antrenörlüğü ile ilgili planları da bulunan Sahra Işık çok küçük yaşlardan itibaren sporla iç içe bir yaşam sürdürmeye başlamıştır. 13 yaşında voleybola adım atan Işık başarılı voleyboluyla öne çıkarak 7 yıl boyunca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de görev almıştır.

Profesyonel salon voleybolunun yanı sıra Beach Volley’de oynayan Sahra Işık sporla dolu yaşamının yanında çok yönlü yetenekleriyle de öne çıkmaktadır. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra Işık voleybolun yanı sıra modellik de yapıyor. Modellikte yapan Sahra Işık bu alanda da başarılara imza atmıştır. Best model of Turkey yarışmasında finalist olan Işık, özellikle bu mesleği yurt dışında sürdürmeyi düşünmektedir. Sahra Işık kendine has yetenekleri , pozitif enerjisi ve çok yönlülüğü gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir.

2013 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olan Sahra Işık Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında da ülkemizi temsil edenlerden biri oldu.

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

 1. gulnar 23 Mayıs 2014

  ela super qizdir coookkk beyeniyorum sahra isiki turabi camkiranla yarasiyorlar bir birlerine

 2. elveren 27 Mayıs 2014

  çok güzel bir kız

 3. meliss ada 04 Haziran 2014

  çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzelsin ama bazı pozların bozmuş

 4. meliss ada 04 Haziran 2014

  çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzelsin

3 + = 4