SON DAKİKA
Türkan Şoray kirpiği örgü modeli nasıl yapılır? Isıtıcı kullanmadan pipetle kıvırcık saç yapımı Dünyanın en ölümcül tehlikeli yolları Yeşil kahveli zayıflama çayı nasıl hazırlanır? Derya Baykal’dan kafesli saç örgüsü atkı, bere ve saç bandı yapılışı 14 Şubat sevgililer günü dekorasyon fikirleri Modern mutfaklar için şık aydınlatma fikirleri
Anasayfa / Televizyon, Ünlüler 04 Mart 2014 11.003

Survivor gönüllüler “Yiğit Dikmen” kimdir?

Survivor 2014 Gönüllüler Adası’nın sakin yarışmacısı Yiğit Dikmen, duruşu ve tarzı ile şimdiden gönülleri fethetti. Peki Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor-gonulluler-yigit-dikmen

Survivor Yiğit Dikmen, 17.07.1987 İstanbul doğumludur. Uzun zaman amatör kümede futbol oynamasına rağmen kendisini Crossfit alanında geliştiren Dikmen, 3 yıldır Crossfit sporuyla uğraşmaktadır. Öyle ki Türkiye’ye ilk Crossfit sporunu tanıtan da kendisidir. Sporu bir hayat felsefesi olarak gören Dikmen, yakın zamanda Crossfit antrönerliği yapmaya başlayacaktır.

Dikmen, aynı zamanda şimdilerde dizilerde görmeye başladığımız Yağızkan Dikmen’in de abisidir. Yağızkan, Haliç Üniversitesi’nde konservatuar öğrencisi ve hızlı adımlarla bu yolda ilerliyor. Yağızkan, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde rol almıştır.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. ............. 25 Mayıs 2014

    o kadar yakışıklı sayılmaz…………….

Yorum Yap