SON DAKİKA
Kurdeleli kılçık saç örgüsü at kuyruğu yapımı 15 Yaratıcı yemek odası dekorasyonu önerisi Gelin ve damadın düğünlerindeki eğlenceli oyun atışması 24 Şubat 2015 Survivor All Star 3. bölümde neler yaşandı? 23 Şubat 2015 Survivor All Star’da ilk dokunulmazlık oyunu foto galeri 2015 Survivor All Star Seda Aktuğlu kimdir? 23 Şubat 2015 Survivor All Star 2. bölümde neler yaşandı?
Anasayfa / Televizyon, Ünlüler 04 Mart 2014 11.216

Survivor gönüllüler “Yiğit Dikmen” kimdir?

Survivor 2014 Gönüllüler Adası’nın sakin yarışmacısı Yiğit Dikmen, duruşu ve tarzı ile şimdiden gönülleri fethetti. Peki Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor-gonulluler-yigit-dikmen

Survivor Yiğit Dikmen, 17.07.1987 İstanbul doğumludur. Uzun zaman amatör kümede futbol oynamasına rağmen kendisini Crossfit alanında geliştiren Dikmen, 3 yıldır Crossfit sporuyla uğraşmaktadır. Öyle ki Türkiye’ye ilk Crossfit sporunu tanıtan da kendisidir. Sporu bir hayat felsefesi olarak gören Dikmen, yakın zamanda Crossfit antrönerliği yapmaya başlayacaktır.

Dikmen, aynı zamanda şimdilerde dizilerde görmeye başladığımız Yağızkan Dikmen’in de abisidir. Yağızkan, Haliç Üniversitesi’nde konservatuar öğrencisi ve hızlı adımlarla bu yolda ilerliyor. Yağızkan, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde rol almıştır.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. ............. 25 Mayıs 2014

    o kadar yakışıklı sayılmaz…………….

Yorum Yap