SON DAKİKA!

Demet Akalın’dan renkli ve eğlenceli bir klip “Koltuk” Eviniz için yapabileceğiniz 12 yaratıcı örgü dekorasyonu Mısır konservesi tarifi Boncuktan kalp şeklinde ağaç yapımı İşte gerçek yetenek bu “Eliyle harikalar yaratan ressam” Konserve kutusundan duvar için şık mumluk yapımı Düğüm örgülü at kuyruğu saç modeli yapılışı Dick Clark’ın Malibu’daki Çakmaktaşlar konseptli hatıra evi Star Tv’nin yeni eğlenceli dizisi “Sil Baştan” Salamura yaprak konservesi yapımı

Survivor gönüllüler “Yiğit Dikmen” kimdir?

9.989 04 Mart 2014
2014 Survivor Gönüllüler takımının yakışıklısı Yiğit Dikmen'in kim olduğunu merak ediyorsanız yazımızı mutlaka okumalısınız.

Survivor 2014 Gönüllüler Adası’nın sakin yarışmacısı Yiğit Dikmen, duruşu ve tarzı ile şimdiden gönülleri fethetti. Peki Yiğit Dikmen kimdir?

Survivor-gonulluler-yigit-dikmen

Survivor Yiğit Dikmen, 17.07.1987 İstanbul doğumludur. Uzun zaman amatör kümede futbol oynamasına rağmen kendisini Crossfit alanında geliştiren Dikmen, 3 yıldır Crossfit sporuyla uğraşmaktadır. Öyle ki Türkiye’ye ilk Crossfit sporunu tanıtan da kendisidir. Sporu bir hayat felsefesi olarak gören Dikmen, yakın zamanda Crossfit antrönerliği yapmaya başlayacaktır.

Dikmen, aynı zamanda şimdilerde dizilerde görmeye başladığımız Yağızkan Dikmen’in de abisidir. Yağızkan, Haliç Üniversitesi’nde konservatuar öğrencisi ve hızlı adımlarla bu yolda ilerliyor. Yağızkan, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde rol almıştır.

  PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
  Soldaki butonları kullanarak yazıyı paylaşabilirsiniz.

  YASAL UYARI: Bu yazı @Jeyyu.com’a aittir ve kaynak gösterilmek suretiyle dahi başka sitelerde yayınlanması yasaktır. Ancak yazının bir kısmı, yazı sayfasına “Devamı” şeklinde açık bir link verilmek suretiyle alıntılanabilir.
  Jeyyu'da yazar olmak ister misin?

  Yazıya 1 yorum yapılmış

  1. ............. (25 Mayıs 2014)

   o kadar yakışıklı sayılmaz…………….

  Yorum yap

  ETİKETLER