8 Maddede Güzellik Tavsiyeleri

0

 

Bayanlar için güzel görünmenin birçok yolu vardır. Biz birkaçını ele sizin için alacağız. Öncelikle yüz maskeleri kadınların çokça kullandıkları bir yöntemdir. Şimdi size daha önce denenmiş birkaç adet yüz maskesi örneği sunacağız.


1.

Üzüm çekirdeği: Sabahları kalktığınızda bir tatlı kaşığı yoğurt ve bir tatlı kaşığını geçmeyecek kadar da üzüm çekirdeğini iyice ezerek karıştırıyorsunuz ve yüzünüze uyguluyorsunuz. Bu sayede yüzünüz genç ve diri kalıyor.

Üzüm çekirdeği

2.

Yaşlanmaya karşı maske: kahve çekirdeğini yüzünüze peeling yaparak uygularsanız eğer cildinizi parlak bir görünüm kazandırmış olursunuz.

3.

Kirpik bakımı: Kirpiklerinize badem yağı sürerek bakım yapabilirsiniz ve aynı zamanda kirpiklerinizin daha canlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kirpik bakımı

4.

Cilt temizleme yağı: Birçok ünlünün de kullandığı cilt temizleme yağı cildi gerçekten pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor. Temizleme yağının adı shu uemura’dır. Mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

5.

Saç renginizi de değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Her zaman kullandığınız modellere bir son verin ve sizin yüzünüzü daha çok ortaya çıkaracak bir model deneyin. Böylelikle sizi farklı gösterecektir.

saç rengi

6.

Saç bakım kremleri kullanın, saçlarınızı daha natürel gösterin ve daha canlı durmasını sağlayın. Makyaj yaparken kaliteli ürünleri tercih edin.

7.

Vücudunuza nemlendirici kremlerle masaj yaparak yumuşatın. Tırnaklarınızın bakımını yapın ve doğru ojeyi kullanmaya dikkat edin.

8.

Sizi ön plana çıkaracak renkler kullanın ki sizi göstersin.

Daha birçok Güzellik Tavsiyeleri’nde bulunulabilir. Ancak en temel olanları yüz güzelliğiniz ve saçlarınızdır.

 

CEVAP VER

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.