Koçtaş’tan hesaplı çalışma masası modelleri

koctas-daisy-calisma-masasi-modelleri

Mobilya ve dekorasyon denince akla gelen birkaç isimden biri olan Koçtaş’ta birbirinden kullanışlı çalışma masalarına cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Evinizi yeni oluşturuyorsanız, çalışma odasına ihtiyacınız varsa Koçtaş’a uğramadan seçim yapmayın. İşte birbirinden dekoratif çalışma masaları.

koctas-daisy-calisma-masasi-modelleri

Daisy çalışma masasının fiyatı yalnızca 169 TL. Bu çalışma masasını, şık bir raf ünitesi ve aksesuarlar ile zenginleştirerek eviniz için mükemmel bir çalışma odası oluşturabilirsiniz.

koctas-dolce-calisma-masasi-fiyat

Dolce çalışma masası alanı dar olanlar için birebir. Küçük boyutları sayesinde fazla yer kaplamaz ve evinizi eşya yığıntısına çevirmez. Bu pratik ve kullanışlı masanın fiyatı yalnızca 119 TL.

koctas-terra-viktoria-calisma-masasi

Terra viktoria modeli oldukça sade ve modern. Masanın arka kısmında yukarı doğru açılan bir dolap mevcut. Ceviz ağacından yapılan bu şık çalışma masasının fiyatı 179 TL.

vera-calisma-masasi-koctas

Biraz daha kompakt bir masa arıyorsanız Vera çalışma masası modeli hoşunuza gidebilir. Vera modeli, bir çalışma odası ya da diğer bir deyişle home office oluşturmak için başlı başına yetecek bir üründür. Vera çalışma masasının fiyatı 399 TL.

Tercihiniz hangi üründen yana olursa olsun, seçtiğiniz mobilyayı görseldeki gibi dekoratif raf üniteleri ile birlikte kullanırsanız bir home office için ihtiyaç duyulan her şey tamamlanacaktır. İyi çalışmalar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*