Kuzine soba modelleri ve fiyatları

kuzine-modelleri

Havaların iyice soğuduğu bugünlerde artan ısınma ihtiyacı, insanları çeşitli soba modellerini incelemeye yönlendiriyor. Eskilerin odun ve katı yakıt sobaları, kuzine modelleri, bugün yerini çoğu şehirde kalorifer ve doğalgaz sistemli sobalara bıraktı. Ancak yine de birçok aile eski tip nostaljik sobaları kullanmaya devam ediyor.

kuzine-modelleri

Herkesin çocukluk yıllarından hatırlayacağı bu kuzine sobalar bir yandan ısınma ihtiyacınızı karşılarken, bir yandan da yemeklerinizi pişirmenize olanak sağlıyor. Doğalgaz veya elektrikli sobalarla yeteri kadar ısınamıyor musunuz? Aylık doğalgaz ya da elektrik faturanız aile bütçenizi mi sarsıyor? O halde siz de dekoratif bir kuzine soba satın alarak hem evinize nostaljik bir hava katabilir, hem de ucuza ısınmanın keyfini sürebilirsiniz.

modern-kuzine-soba

Kuzine modelleri günümüzde oldukça değişerek modern bir görünüme büründü. Yukarıda görmüş olduğunuz Esse kuzine modeli, çay demlemenize, yemek pişirmenize imkan sağlayan bir ürün. Ayrıca ön kısmındaki cam bölme sayesinde evlerinize bir şömine havası da katıyor.

firinli-soba-modeli

Kuzine modellerini internet üzerinden oldukça hesaplı fiyatlarla ve kredi kartına 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın almanız mümkün. Tabii fiyatlarının modelden modele değişiklik gösterdiğini söyleyelim. 150-200 liraya da ihtiyacınızı görebilecek bir kuzine soba satın alabilirsiniz, 2.000 TL’ye de.

6 yorum

  1. Merhabalar, sayfanın en üstünde ESSE Kabartmalı kuzine resmi bulunuyor,Birebir aynısından almayı düşünüyorum.Varsa görebileceğim bir yer varmı?Yada telefonu teşekkürler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*