Çalışma odası dekorasyon fikirleri

calisma-odasi-dekorasyonu-2

Evinizde bir odayı çalışma odası olarak kullanmak istiyor; fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? O halde gelin birlikte bakalım. Öncelikle duvar, zemin ve perde renklerinize bir göz atalım. Çalışma odalarında pastel tonlarındaki renkleri tercih edebilirsiniz. Kişiliğinizi yansıtan bir renkte çalışma odasında daha da keyifle çalışacağınızı unutmayın.

calisma-odasi-dekorasyonu-2

Perde olarak stor perde seçimi oldukça mantıklı olacaktır. Bu sayede güneş ışığına adeta hükmedebilirsiniz. Zemin için de duvar renginize uyumlu halı tercih etmelisiniz. Bundan sonra iş tamamen mobilyalara düşüyor.

İşinizi kolayca görebilmenizi sağlayan, fonksiyonel, mümkünse çekmeceli bir çalışma masası ve konforlu bir ofis koltuğu almakla işe başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra  dilerseniz raf ünitesi, kitaplık, kilitli dolap, misafir koltuğu da alabilirsiniz. Her şey tamamen sizin seçiminize bağlı.

sade-calisma-masasi-modeli

Duvarlarınıza hayallerinizi yansıtan tablolar yerleştirebilirsiniz. Bu, Ferrari, Ducati veya lüks bir villa olabilir. Bu sayede çalışma arzunuz her saniye katlanarak artacaktır. Raf ünitenize veya kitaplığınıza size ilham kaynağı olabilecek küçük aksesuarları da unutmayın. İşte, sizler için derlediğimiz çalışma odası dekorasyon fikirleri galerimiz. İyi seyirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*