Medcezir 13. Bölüm Fragmanı

medcezir

Medcezir dizisinde heyecan artarak devam ediyor. Dizinin merakla beklenen 12. bölümünün ardından, 13. bölüm fragmanı için dizinin müdavimleri sabırsızlanmaya başladı bile. Dilerseniz şimdi dizinin 12. bölümünde olanlardan kısaca bahsedelim.

medcezir-yaman

MEDCEZİR 13. BÖLÜM FRAGMANI

12. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesi, Yaman’a babasıyla ilgili tüm bildiklerini anlatır. Bunun üzerine Yaman’ın babasının yaşadığına dair tüm umutları kaybolur. Bu sırada Mira’nın ortadan kaybolmasıyla ikinci bir travma yaşayan Yaman dizi boyunca Mira’yı bulmaya çalışacaktır.

Babasının Sedef ile gizlice görüştüğüne şahit olan Mira evi terkeder ve hakkında kimsenin bir şey bilmediği Tan’ın yanına gider. Tan ilk başta Mira’yı koruyup saklayacağını söylese de Mira’nın ailesiyle ve arkadaşlarıyla konuşmasına izin vermez, akabinde de Mira’yı kimsenin bulamayacağı bağ evine götürür.

Mira’dan haber alamayan ailesi, Yaman ve arkadaşları onun için endişelenirler ve onu bulmaya çalışırlar. Bir yandan ailesi, bir yandan avukat Selim ve karısı Ender hanım, bir yandan da Yaman ve arkadaşları Mira’nın peşine düşer. Bu sırada Tan’ın söylediği yalanlar da bir bir ortaya çıkar.

Mira Tan’ın garip hareketlerinden her ne kadar rahatsız olsa da ona kıyamaz ve geceyi bağ evinde geçirmeye karar verir. Evi gezen Mira, evin bir bölümünde kendi resimlerini ve fotoğraflarını bulur ve Tan’dan iyiden iyiye korkmaya başlar. Bu aşamada tüm ipuçları, faili meçhul cinayetleri Tan’ın işlediğini göstermektedir ancak Tan’ın gizemi bundan daha farklıdır. Tan Mira’yı bağ evinde hapseder ve ona olan aşkını anlatır.

Yaman bulduğu bir ipucu sayesinde Tan’ın dağ evini bulur ve gizlice içeri girer. Yaman’ı gören Tan, Mira’nın boğazına bıçak dayar ve herkesi korkutur. Bu sırada olay yerine gelen polisler havaya ateş açar ve Tan tutuklanarak karakola, oradan da akıl hastanesine götürülür. Artık tehlike geçmiştir; ancak geriye bir sürü soru işareti bırakarak…

Faruk ile Sude boşanmaya karar verir ve bunun üzerine Faruk, şirketin tüm hisselerini Sude’ye bırakır.

Yaman ve Mira’yı daha ne gibi sürprizler bekliyor?

Yaman yine kahramanlık yaparak Mira’yı kurtardı; ancak bu olayın sonunda onları hangi sürprizlerin beklediği dizinin bu bölümünde açıklanmadı. 13. bölümde Yaman’ın başına ne işler açılacak dersiniz?

12. BÖLÜM FRAGMANLARI

1. Fragman

2. Fragman

Aramalar: Medcezir son bölüm izle, Medcezir Fragman İzle, Medcezir 12. bölüm izle, Medcezir 13. bölüm fragmanı izle, Medcezir son bölüm full izle, Medcezir 13. bölüm full izle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*