Yılbaşı için sıradışı hediye fikirleri

klozet-bardak

Bazı insanlar için uygun bir hediye seçmek çok kafa karıştırıcı olabilir. Teknoloji ile doğrudan temas farklı hediye fikirlerine yol açmıştır. Cihazlar, fiyatlar, ve optimum zevk ve alternatifler sağlamak için çeşitli boyutları içermektedir. Cihazlar iPhone’lar arasında değişir, iPod, dijital kameralar, dizüstü bilgisayarlar, mp3, oyun, sandalye, masa aksesuarları, duş aksesuarları vb şeyler internet dünyasında mevcut hediye seçenekleridir.

klozet-bardak

Bazı hediyeler vardır ki oyun meraklılarının komik seçenekleri getiren merakları olmuştur. Garip çalışan burun duş sabunluk ve tuvalet kupalar küçük masa elektrikli süpürge ile birlikte en sıradışı şeyler hediye seçenekleri arasında en çok ilgi çekenler içinde. Bazı insanların kafein içecek yoluyla almak istememelerinden yola çıkan mucitler kafein fasulye, diş etleri ve losyonlar gibi enerji damlalarına kafeini dahil ederek farklı hediye seçeneği ortaya çıkarmıştır.

popo-kumbara

Komik  hediye  seçeneklerinin arasında popo kumbara ve para labirent oyunları, popo alarmlar, popo kupalar ve komik silah kupalar bulunuyor. Kupalar ısı ile değişiklik gösterebiliyor. Tetris oyununun görüntülendiği kupalarda ısı ile ortaya çıkıyor. Bazı akıllı fikirler kameralar ile gözlük, dijital kameralar, bluetooth kulaklıklar, kendini dengeleyen tekerlekler, iPhone’lar için bilezik USB, güneş mobil şarj ve USB ile sağlanan cam soğutucuları bulunuyor. Haydi bu komik hediyelere bir göz atalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*