Bahçe dekorasyonu için şemsiye modelleri

mor-bahce-semsiyeleri

Açık alanlarınıza ahenk katacak pratik dekoratif şemsiye modelleri arıyorsanız, size ilham verecek şık bahçe şemsiye tasarımlarını aşağıdaki koleksiyonda bulabilirsiniz. Bu şemsiyeler kolayca bahçe ve teraslarınızın tarzına adapte olabiliyor.

Add-Flexible-Shading-Suspended-umbrellas-or-canopies-will-keep-you-sheltered-from-the-elements

Dış mekan mobilyalarınızın minimalist tarzı varsa, geometrik şekiller ve şık tasarımları ile bir şemsiye kullanmak için siyah gibi şık bir renk seçebilirsiniz. Şemsiyeler ile  bahçe dekorasyonunuza renkli bir dokunuş verebilirsiniz. Renkli bir şemsiye modeli seçerek göz alıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Mobilya ve aksesuarlar için şemsiye ile aynı renk bazı rötuşlar yaparak, bahçenizde hoş bir atmosfer oluşturmak için, üzerinden ışık geçişi sağlayan çok hafif beyaz renkli bir şemsiye seçebilirsiniz.Bu seçiminiz açık alanda yumuşak ve büyüleyici bir ruh katabilir.

Bahçenizde alana yükseklik verebilmek için dikey mobilyanızı genişletmenize yardımcı olacak bir şemsiye seçin. Bahçenizde mobilya boyutuna bağlı olarak bunun yüksekliğini ayarlamak için tereddüt etmeyin. Güneşin parladığı zaman dışında şemsiye sadece dekoratif bir öğe olarak kalır! Büyülü ışıklı atmosfer yaratmak için lambalar veya küçük LED ekleyebilirsiniz.

Şemsiye bahçeye farklı bir hava katmak için önemli bir aksesuar. Örneğin; açık havada tatil görünümü vermek için havuz kenarına egzotik bir şemsiye yerleştirebilirsiniz. Bahçenizde veya terasınız geniş ise dış dekorasyon için farklı grafik stiline sahip şemsiyeler seçebilirsiniz. Dinamik ve canlı bir görünüm için şekil ve renklerin seçimine dikkat etmelisiniz.

Sadece şemsiye olarak kullanmayı tercih ediyorsanız da mobilyanıza uygun doğal tonda bir renk seçebilirsiniz.

İşte sizler için seçtiğim bir kaç model…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*