Beki İkala Erikli-Meleklerle Yaşamak Kitabı

meleklerle-yasamak-kitabi-ne-anlatiyor

meleklerle-yasamak-kitabi-ne-anlatiyor

Kalbinizi meleklerin mucizelerine açın!

  • Meleklerinizi duymak…
  • Meleklerinizden yardım istemek…
  • Meleklerinizin irili ufaklı mucizelerini hayatınıza çekmek…

Genelde filmlerde gördüğümüz bir karar verme anında bir tarafta doğruyu yapmamız gerektiğini anlatan beyaz bir melek diğer tarafta ise bizi yanlışa sürükleyen kırmızı bir şeytan belirir. Onların söylediklerine göre bir karar verilir ve gerçekleştirilir.

Meleklerle Yaşamak kitabı işte bu ikilemdeki melek rolündeki kişi diyebiliriz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda en büyük yardımcısınız içinizdeki meleklerdir ve bu melekleri duyup onlardan yardım almak sizi her zaman doruya yönlendirecektir.

Beki İkala Erikli gibi kişisel gelişim uzmanı tarafından tarafından kaleme alınan bu kişisel gelişim kitabı da size melekleriniz ile nasıl konuşup onların mucizelerini hayatınıza aktarabileceğinizi öğretiyor.

beki-ikala-erikli_meleklerle-yasamak-kim

Meleklerimize hemen hemen her konuda danışabilir ve onlardan yardım isteyebiliriz. Aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olmaya hazırlar. Zira zaten onların görevleri bu. Biz insanlara yardım etmek.
Spritüel konularla bugüne dek ilgilenmemiş bir insana elbette bu kitap ve kitabın içinde anlatılanlar ütopik gelebilir. Ama şunu ben kitabı okudum ve uyguladım gerçekten işe yaradığını inanarak yardım istediğiniz zaman göreceksiniz. Fiziksel bir beden içindeki ruhsal varlıklar olduğumuz daima hatırlanmalı ve bu gerçek ışığında, ruhumuza hizmet etmek için meleklerimizle irtibata geçmeliyiz.

Kitabın yazarı Beki İkala Erikli, 15 baş melekle çalışıyor ve her bir baş meleğin yardımı ile çalışıyor. Zira “Meleklerle Yaşamak” kitabı veya “Meleklerle Yaşamak El Kitabı” içerisindeki “Başmelek Uyumlaması ve Meleklerle Çakra Açma Cd’si” ile yapacağınız seanslarda da melek çalışmaları bulunuyor. Böylelikle hangi melekten nasıl bir yardım alabileceğiniz konusunda bilgilenebiliyor ve çalışmış oluyorsunuz.

Deneyin ve görün! Melekler sizlere işaretlerini ve varlıklarını belli yöntemlerle gösterecekler. Örneğin; benim için odama bıraktıkları ilk tüyü hala saklıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*