Elisabetta Franchi 2014 ayakkabı ve çanta koleksiyonu

elisabettafranchi-2014-yaz-koleksiyonu

Elisabetta Franchi ayakkabı ve çanta koleksiyonu ünlü tasarımcının merakla beklenen parçalarından oluşurken muhteşem bir tanıtımla sunuldu.

Elisabetta Franchi ayakkabı ve çanta koleksiyonu içinde yer alan parçaların tasarımları yine her yıl olduğu gibi göz kamaştırmacı bulundu. Elisabetta Franchi ayakkabı ve çanta modellerinde dişiliği oldukça ön planda tutarken tasarımcı renk ve malzemelerle de dikkat çekti.

[su_slider source=”media: 6197,6198,6199″ ” height=”850″ autoplay=”0″ speed=”1000″]

Elisabetta Franchi ayakkabı ve çanta modelleri incelenirken öncelikle sizlere bu koleksiyonda yer alan ayakkabı tasarımlarından bahsetmek istiyorum. Bu sezonun sivri burun ayakkabı modellerini koleksiyonda kullanan tasarımcı topuklarda küçük hatta hiç topuk kullanmayarak farklı bir modanın başlangıcını yapmıştır. Kadınların tarz giyim şekillerinin altına kombin kolaylığı sunacak tasarımları arasında platform, klasik, sandalet ayakkabılar oldukça yüksek boylarıyla burnu açık olarak, yarım bilekte botlar, farklı açık burun ya da sandalet botlar içinden biri sizlerinde mutlaka hoşunuza gidecektir. Dolgu sivri topuk, kalın platform topuklu sandaletler ve spor yarım botlar ise koleksiyonlarda klasikleşen bir model olarak oldukça dikkat çekiyor.

Elisabetta Franchi ayakkabı modelleri renkleri ile de dikkat çekerken beyaz, siyah, vizon, turuncu, pastel yavruağzı, krem, bej, kırmızı ve belirgin renklerden biri olan fuşya yer alıyor. Elisabetta Franchi koleksiyonu detayları, renkleri ve modelleriyle tam bir feminen bir koleksiyon içeriyor. Maskülen giyim tarzını tercih eden bayanlar bu koleksiyonu izlemeden alışveriş yapmamaları konusunda uyarmak istiyorum.

Elisabetta Franchi çanta modelleri ise koleksiyonun ayakkabılar üzerinde de hakim olan şık renklerle hazırlanmıştır. Elisabetta Franchi çantalar kırmızı, fuşya, bej, krem, beyaz, vizon ve şeffaf renkler yelpazenin dikkat çeken renk tonları olarak koleksiyonda şekilleniyor. Ünlü tasarımcı çanta modellerinde tasarımcı bu sezonun tüm modellerini koleksiyonunda tasarlarken küçük el çantaları, iş için klasik, torba, cüzdan çanta, omuz askılı, tote, silindir orta boy ve klasik bir çok çanta modelini görmek mümkün olacak. Çanta detaylarında püsküller, zincirler, taşlar, metal perçinler markanın semboline sahip şık kapak tokaları, renklendirilmiş metal zincirler, kapitone detayları oldukça dikkat çeken çanta ayrıntıları arsında yer aldı.Tasarımcı ayakkabı ve çanta kombini konusunda iki koleksiyonun uyumunu da ihmal etmeyerek tamamı ile uyum içinde olan bir koleksiyon sunmayı başarmıştır.

Elisabetta Franchi ayakkabı ve çanta koleksiyonu kalitesini her parçasında vurgulamak isteyenlerin tercihi olurken sizler için hazırladığımız görselleri incelemenizi tavsiye ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*