Facebook neden açılmıyor?

facebook

facebookBugün onlarca, hatta yüzlerce sosyal platform mevcut, fakat bunların arasındaki en önemli platform şüphesiz ki Facebook.

Türkiye’de ve dünyada hemen hemen herkes, her gün gerek bilgisayarından, gerekse telefon ve tabletinden Facebook hesabına giriş yapıyor. Tabii ki bu denli büyük bir kitleye sahip web sitelerinde dahi zaman zaman sunucu kaynaklı aksamalar meydana gelebiliyor.

Son zamanlarda Facebook hesaplarına girmek isteyen kullanıcılar, zaman zaman aşağıdaki hata mesajı ile karşılaşabiliyorlar.

facebook-fatal-error

Eğer siz de Facebook’a giriş yapmak istiyor ve yukarıdaki hata mesajı ile karşılaşıyorsanız sorun büyük ihtimalle Facebook sunucuları ile ilgili anlık bir iletişim kopukluğudur. Bu sorun Facebook sunucularındaki bakım, yedekleme veya taşıma işlemlerinden kaynaklanıyor olabilir.

Nasıl çözülür?

Facebook’ta karşılaşmış olduğunuz bu hatayı, sizin çözmenizin bir yolu yok. Bu durumda yarım saat, bir saat kadar bekleyip Facebook’a giriş yapmayı tekrardan denemelisiniz. Sorun büyük ihtimalle ortadan kalkacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*