Stor perde modelleri ve fiyatları

stor-perde-modasi

Çok değil. Bundan birkaç yıl öncesine kadar dekorasyon sektörü bu denli gelişmemişti ve buna bağlı olarak evlerimiz için tercih edebileceğimiz ürün yelpazesi oldukça sınırlıydı. Şimdi ise, hemen her gün yeni tasarımlara imza atılıyor, yeni dekorasyon fikirleri hayata geçiriliyor. Ürün çeşitliliği artarken, rekabet de arttığı için fiyatlar inişte.

stor-perde-modasi

Son yıllardaki bu değişimin en yoğun şekilde hissedildiği sektörlerden birisi perde sektörüdür. Birkaç sene önce birçok evi süsleyen klasik tül, perde modelleri artık tarihe karıştı diyebiliriz. Bu klasik tül ve perdelerin yerini ise birçok modern perde modeli aldı. Dikey perdeler, Stor perdeler, Jaluzi perdeler bunlardan sadece bazıları.

stor-perde-salon

Stor perdeler yapısı ve şık görünüşü itibariyle daha çok ofis ortamlarında tercih edilse de, evlerinizin hemen her odasına uyum sağlayabilir. Son zamanlarda mutfak, yatak odası, salon kullanımında popülerleşen stor perde modellerinin fiyatları da yüzünüzü güldürecek cinsten.

Marka ve modele göre değişkenlik gösterse de metrekare fiyatı 9-10 TL’den başlamakta ve tercihinize göre artmaktadır. Aşağıdaki fotoğraflardan görebileceğiniz üzere stor perdeler bulundukları odaya bambaşka bir ahenk katmaktadır. Keyifli seyirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*