Koçtaş barbekü/mangal model ve fiyatları

Blooma-Selywynd-Mangal-modeli-koctas

Eviniz ve bahçenizle ilgili her konuda olduğu gibi, mangal ve barbekü modellerinde de en hesaplı fiyatlar Koçtaş’ta. Klasik mangalları bir kenara bırakın. Koçtaş’ta her bütçeye uygun dekoratif ve sağlıklı mangallar bulunmakta.

blooma-bondi-komurlu-barbeku

Eğer bahçenizde hafta sonu mangal partileri organize ediyorsanız sizin ihtiyacınız kesinlikle yukarıdaki gibi bir ürün. 52 cm’lik pişirme alanı, ahşap tezgahı, plastik çöp kutusu ve kül toplama haznesi bulunan Blooma Bondi barbekü modelinin hiç şüphesiz en büyük avantajlarından biri de tekerlekli olması.

blooma-eiger-komurlu-mangal-koctas-barbeku

Benim bütçem yeterince iyi aldım mı en iyisini almak istiyorum diyorsanız o halde Blooma Selywynd Mangal modelini tercih edebilirsiniz. Fiyatı ise 239,90 TL.

Blooma-Selywynd-Mangal-modeli-koctas

Daha portatif ve küçük bir barbekü düşünüyorsanız yukarıdaki model ilginizi çekebilir. 77 cm yüksekliğindeki bu ürünün portatif yapısına aldanmayın, 2-4 kişilik pişirme kapasitesine sahip. Bloome Eiger kömürlü mangalın fiyatı da sadece 69,99 TL.

blooma-kinabalu-mangal-koctas-fiyat

“Yalnızca işimi görsün yeter.” diyorsanız yukarıda görmüş olduğunuz Blooma Kinabalu yuvarlak mangal ihtiyacınız olan ürün olabilir. 29,99 TL’lik fiyatıyla emsallerinden oldukça cazip olan bu ürün de Koçtaş mağazalarında sahiplerini bekliyor.

samba-trolley-komurlu-barbeku-koctas

Daha kullanışlı ve daha hesaplı bir ürün bakıyorsanız eğer, Samba Trolley kömürlü mangal modeli tam da sizin aradığınız ürün. Ürünün iki katlı yapısı size fazladan kullanım alanı sağlıyor. Araç gereçlerinizi de yerleştirebileceğiniz bölmelere sahip bu mangal size ekstradan keyif verecek. Fiyatı ise 69,99 TL.

barbeku-mangal-fani-koctas dogal-cira-koctas

Koçtaş mağazalarında, barbekü ve mangal modellerinin yanısıra her türlü mangal ve barbekü araç gereçlerini de bulabilirsiniz. 3,25 TL’ye satın alabileceğiniz Umet doğal çıra ile mangal keyfiniz artık kabusa dönüşmeyecek. Sağda görmüş olduğunuz barbekü fanı ise sadece 7,90 TL.

mehtap-luks-izgara-koctas mehtap-sis-seti-koctas

Mehtap marka lüks ızgara 16,99 TL, yine Mehtap marka 6′lı şiş takımı ise sadece 9,90 TL.

Siz siz olun, kaliteyi ucuza bulabileceğiniz tek adres olan Koçtaş’a uğramadan barbeküye girişmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*