2015 Survivor All Star Merve Oflaz kimdir?

survivor-all-star-merve-oflaz

merve-oflaz-yasi

Merve Oflaz, 23 Mayıs 1988 İstanbul doğumludur. Televizyon dünyası ile tanışması ‘Var mısın? Yok musun?’ yarışmasıyla olan Oflaz, sonrasında Acun Medya’nın düzenlediği 2010 yılındaki Survivor yarışmasına katılmıştır.

Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak kabul edilen Survivor’ın tek kadın şampiyonu ünvanını elinde bulunduran Merve Oflaz, Survivor 2010 Kızlar-Erkekler’de şampiyon olarak zoru başarmıştır.

Yarışmadaki birinciliğinden sonra televizyon dünyasında emin adımlarla ilerleyen Oflaz, ilk dizi deneyimini Muhteşem Yüzyıl’da yaşamıştır. Dizide Hürrem Sultan’ın odasını paylaştığı Kanuni’nin cariyesi Ayşe Hatun karakterini canlandırmıştır. Daha sonra önü açılan Oflaz,  Kalbim 4 Mevsim isimli dizide başrol oyuncularından Aslı karakterini canlandırmıştır. 2012’de ise Cumartesi akşamları Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır. 2 sene boyunca Molped reklam kampanyasının yüzü olmuştur. 2011’de Mart’tan itibaren Haziran sonuna kadar Turkmax’te hafta içi her gün yayınlanan “Survivor İnce Hesaplar” adlı programda yorumcu olmuştur. Laçin Ceylan’dan oyunculuk eğitimini almış Gökhan Telkenar’dan diksiyon eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılı itibari ile Not Defteri adlı gençlik dizisinde İclal Hoca karakterini canlandırmaktadır. Star TV de Güzel Köylü isimli diziye Oya karakteriyle konuk olmuştur. Oflaz 22 Şubat 2015’te başlayacak olan Survivor All-Star’da tekrar Survivor deneyimi yaşayacaktır. Bakalım 2010’daki başarısını bu yarışmada da göstererek rakiplerini zorlayacak mı?

MERVE OFLAZ FOTO GALERİ: