2015 Survivor All Star 26. bölümde sms’e çıkacak ilk isim Sahra oldu!

sms-oylamasina-kalan-isim-sahra

6-nisan-ada-konseyi-sok-sozler

Survivor All Star’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kazanan takım ünlüler oldu. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kaybederek bir yarışmacı daha kaybeden ünlüler takımı bu hafta rahat bir nefes aldı. Geçen hafta ünlüler takımına veda eden isim Almeda olmuştu.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım gönüllüler oldu. Ada konseyine kalan gönüllüler takımında sms oylamasına kalan ilk isim Sahra oldu.

sms-oylamasina-kalan-isim-sahra

Konseyde yazılacak ismlerle alakalı yorumlarda bulunan Turabi ve Hasan’ın birbirinin tam tersi yorumlar yapması dikkat çekti. Turabi ‘ismimi yazan benim düşmanımdır’ diye konuşurken, Hasan ‘insanların birbirini düşman olarak görmesi bana mantıklı gelmiyor’ diye konuştu.

Turabi konseyde ismini yazdığı kişiye yine bir gönderme yaptı. Bu hafta Mevlana’dan gönderme yapan Turabi, Mevlana’nın “Ne olursan ol gel” sözünü dile getirerek “Ne olursan ol yinede gelme” ben Mevlana değilim diyerek Sahra’nın ismini yazdı. Konseyde 5 Sahra 3 Taner çıktı ve son oya bakmaksızın Sahra sms’e kalan ilk isim oldu.

Survivor’da SMS oylamasına kalan Sahra, adada anlaşamadığı Hilmicem ve Turabi’ye çok ağır sözler sarf etti. Özellikle Turabi hakkında sert açıklamalar yapan Sahra şunları söyledi: “Ben kimsenin kölesi değilim, korkak yarışmak bana göre değil. Turabi yalancı, insanlara hakaret eden, kendini bilmez, hoyrat..” Böylece öfkesini dile getirdi.