İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kimler?

iste-benim-stilim-all-star-yarismacilari-resim
İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kimler?
iste-benim-stilim-all-star-yarismasi-resim
İşte Benim Stilim all Star Yarışması

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim programı, sevenleri karşısına yeni bir formatla çıkmayı hedefliyor. Survivor’da olduğu gibi All Star yayını yapacak olan popüler program hakkında şimdiden yarışmacıların kimler olacağı oldukça merak ediliyor.

Eylül ayında İşte Benim Stilim All Star versiyonu ile sezona giriş yapacak olan programın jürisi ve sunucusu değişmeyecek.

İşte Benim Stilim Jürileri

– Nur Yerlitaş

– Ivana Sert

– Kemal Doğulu

İşte Benim Stilim Yarışmacı Hocası

– Uğurkan Erez

İşte Benim Stilim Sunucusu

Öykü Serter

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının kimlerde oluşacağı henüz tam olarak belli olmamasına rağmen muhtemel yarışmacılar hakkında tahmin yapılıyor. İşte muhtemel yarışmacıların listesi;

İşte Benim Stilim All Star Muhtemel Yarışmacıları

1- Aycan Şencan & Nurcan Şencan

2- Ayşegül Doğan

3- Gizem Güler

4- Aysenur Balcı

5- Zeynep Öztürk

6- Özlem Özden

7- Tuğçe Ergişi

8- Nur Bozar

9- Gülay Hançer

10- İlbige Uzun

11- Özden Cerrahoğlu

12- Emel Özkızıltaş

Muhtemel yarışmacılar arasında yarışmaya katılıp katılmayacağı en çok merak edilen isimlerin başında Nur Bozar geliyor. Geçtiğimiz sezon olaylı bir şekilde yarışmadan ayrılan Nur Bozar’ın İşte Benim Stilim All Star’a dahil olup olmayacağı Eylül ayında belli olacak.

Şimdi sizlere 1. sezon yarışmacılarından Ayşegül Doğan ile 2. sezon yarışmacılarından Emel Özkızıltaş arasında İşte Benim Stilim All Star hakkında gerçekleştirilen özel videoyu sunuyoruz.

https://youtube.com/watch?v=F83Eb4S-kBg

4 yorum

  1. ayşegülü artık şu yarışmada görmek istemiyoruz nur bozar özlem aycan ve nurcan dışında hoşnut olduğum ve ekranda görmek istediğim isimler kesinlikle yok gene kavga izlemek ve saçma sapan tartışmalar dinlemek istemiyoruz artık bizler ekranda tarz sahibi ve neşe katacak insanlar görmek istiyoruz. programı bişeyler öğrenmek için izliyoruz ama ne mümkün kavgadan başka bişey yok ayşegül ve ayşenur asla gelmesin!

  2. çiğdem e bayılıyorum hanım efendiliği hele bugün makyajsız haline bittim.çok güzel ve özel biri. ikinci favorimark ikizler .
    çiğdem çoooooooook tatlısııııııııııııııııııın.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*