Ütopya Pınar Geri Döndü- Yeni Dönem Başlıyor!

utopya-pinar-geri-dondu-resim
Pınar Tekrar Ütopya'da

Ütopya bundan böyle yeni bir döneme tanıklık edecek. Daha önce size Ütopya eski yarışmacıları için oylama yapıldığını ve 6 eski yarışmacının eve geri döneceğini belirtmiştik. Bunun akabinde ise Ütopyada Pınar geri döndü ve eve geri gelen ilk yarışmacı olarak karşımıza çıktı.

Şu an ilk yarışmacı olarak Pınar tekrar Ütopya’da. Pınar dışında ise 5 yarışmacı daha Ütopya evine geri dönecek. Ancak oylama sonuçları bilinmediği için diğer 5 kişinin kim olacağı henüz bilinmiyor. Sır gibi saklanan oylama sonuçları eski yarışmacılardan kimlerin Ütopya’ya tekrar geri geleceğini belirleyecek.

Acun Medya tarafından yayınlanan fragmanda Pınar’ın eve geldiğini gören diğer yarışmacılar şok içerisinde kaldı. Pınar’ın Ütopya’ya gelişi yeni soruları akıllara getirdi.

  • Cafe grubu yeniden kurulacak mı?
  • Pınar Buket’in arkasından söylediği sözler karşısında nasıl tepkiler verecek?
  • Ütopya Tuncay Kes ile Pınar Cafe grubunu tekrar bir araya getirecek mi?
  • Tuncay Pınar’ı karşısında görünce nasıl bir tepki verecek?

Şunu açık ve net bir şekilde söylemek gerekir ki Pınar’ın Ütopya’ya geri dönmesi kimilerini sevindirirken kimilerini şaşkına çevirecek. Ütopya’ya geri dönen yarışmacılar arasında Pınar ilk oldu. Bakalım ilerleyen günlerde başka hangi yarışmacılar Ütopya evine katılacak.

Diğer yandan Ütopya’nın yeni yarışmacısı Yıldız ile Semih arasındaki yatak krizi devam ediyor ve bu durum da fragman içerisinde gösterilmiş.

İşte Pınar’ın Ütopya’ya geri dönüşü fragmanı

Ütopya Pınar Kimdir? Tanıyalım!

Memleketi İzmir olan Pınar Par, 29 yaşında ve bekar bir Ütopya yarışmacısıdır. Halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalışan Pınar, takı ve hediyelik eşya yapımında, organizasyon ve baristalık gibi konularda yeteneklere sahiptir.

Ütopya Pınar kendisini hayatı ve insanları tanıma konusunda becerikli bir yapıya sahip olduğu şeklinde tanımlıyor. Ayrıca yaşadığı her zorluk karşısında dik durmayı bildiğini ve yanlışlar karşısında ödün vermeden kendi düşüncesine göre hareket edebileceğini ifade ediyor. Bunun yanında her zaman için doğrunun yanında olduğunu belirten Ütopya Pınar, asla haksızlıklara karşı sessiz kalamayacağını ve bunu yapan kişi ya da kişilerle yüzleşeceğini söylüyor.

Ütopya Pınar Fotoğrafları

28 yorum

  1. gençlerrr bu kadar kasmayın pınarın ütopyaya gelmiş olması birşey değiştirmez. semih hepsini teket teker yine yollar tıpkı önceden yaptığı gibi. ayrıca cafe gurubu toplansada onalradan artık bi cacık olmaz 😀 maleseeef

  2. sadece pınarın ütopyaya geri gelmesi değil bence diğer 5 yarışmacıda olay oalcak bu geri dönüşerlde. türkanın yda inci meleğin geri döndüğünü hatta dier inci satırın geri dönüdğünü düşünsenize 😀

  3. ütopyaya geri dönecek yarışmacılardan birinin pınar olacğaını tahmin ediyordum, muhtemelen türkanda gelecek bir inci gelir diğr 3ünü bende merak ediyorum açıkçası :))))

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*