2016 Survivor Ünlüler Gamze Topuz Kimdir?

2016-survivor-unluler-gamze-topuz-kimdir-resim
2016 Survivor Ünlüler Gamze Topuz

Dizi ve filmlerin aranan oyuncularından olan Gamze Topuz, 2016 Survivor yarışması ile sıkı bir maratonun içerisine girmeye hazırlanıyor. Dizi ve filmlerin aranan yüzü Topuz, Survivor 2016 ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Şimdi Gamze Topuz’u daha yakından tanıyalım.

Gamze Topuz Kimdir? – Biyografisi

Gamze Topuz, 1983 yılının 8 Ekim’inde dünyaya gelmiş ve doğum yeri Adana’dır. Bilgi Üniversitesi’nde Televizyon ve Gazetecilik okuyan ve buradan mezun olan ünlü oyuncunun en çok sevdiği şeylerden biri ata binmektir. 10 yaşından bu yana ata binen ve babasının birçok atı olan Gamze Topuz, geçtiğimiz yıllarda Ümit Kantarcılar ile dünya evine girmiştir.

İlk olarak 2004 yılında yayınlanan En İyi Arkadaşım dizisi ile ekranlarla buluşan ünlü oyuncu, daha sonra Doktorlar dizisinde rol almış ve bunun yanında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasında tobleron hostesliği yapmıştır. Ayrıca 2013 yılında Star TV ekranlarında karşımıza çıkan Benzemez Kimse Sana yarışma programında sosyal sorumluluk projesi adına önemli bir görev almıştır. Bunların yanı sıra Gamze Topuz eşi Ümit Kantarcılar ile Kanal D’nin sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir de yarışmış olan bir çift olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gamze Topuz Fiziksel Özellikleri

Gamze Topuz boyu: 1.70 m

Gamze Topuz yaşı: 31

Gamze Topuz’un kilosu: 60 – 63 kg

Memleketi: Adana

Saç rengi: Siyah

Göz rengi: Kahverengi

Gamze Topuz eşi: Ümit Kantarcılar

Gamze Topuz Oynadığı Diziler ve Filmler

– 2004 yılı – En İyi Arkadaşım (Banu karakteri)

– 2005 yılı – Beşinci Boyut (Selma karakteri)

– 2006 yılı – Doktorlar (Zeynep karakteri)

– 2010 yılı – Aşk ve Ceza

– 2011 yılı – Mavi Kelebekler

– 2013 yılı – Cesur Hemşire (Tuğçe karakteri)

Survivor Gamze Topuz Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*