İşte Benim Stilim All Star Başlıyor!

iste-benim-stilim-all-star-basliyor-resim
İşte Benim Stilim All Star Başlıyor!

TV8  ekranlarının fenomen yarışması İşte Benim Stilim All Star sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 31 Ağustos’ta ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan yarışma şimdiden tüm moda severleri meraklandırıyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kimler? henüz bu konuda net bir bilgi bulunuyor. Ancak muhtemel yarışmacıların kimler olacağını sizlere önceki yazılarımızda açıklamıştık.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları henüz belli olmamasına rağmen programın tanıtım videosu yayınlandı. Videoda jürilerin ve sunucun değişmediği görülüyor. Yarışmanın jürileri arasında Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez. Yarışmacıya sunuculuk yapacak kişi ise şu anda Rising Star sunucusu Öykü Serter.

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kimler Olacak?

Programın yeni yarışmacıları henüz belli olmamasına rağmen eski sezonlardaki bazı yarışmacıların All Star’da olmasına kesin gözüyle bakılıyor. İkiz kardeşler Aycan Şencan & Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan, Özlem Özden, Zeynep Öztürk ve Ayşenur Balcı. Hatta Ayşenur Balcı’nın periskop adlı mobil uygulamada soyunması ile büyük bir sansasyon yaratmasının ardından büyük oranda yarışmada olması bekleniyor.

İşte Benim Stilim All Star tanıtımı videosu aşağıdadır. Programın ilk bölümü 31 Ağustos Pazartesi günü TV8’de ekranlara gelecek.

İşte Benim Stilim All Star Tanıtım Videosu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*