2016 Çanta Modelleri

2016 Çanta Modelleri

 

Çanta her yaştan insanın en vazgeçilmez aksesuarıdır. Özel günlerde kıyafetlerin tamamlayıcısı, gündelik yaşamda eşyalarımızı taşımak için kullandığımız araç ve iş hayatında dosyalarımızı taşıdığımız ürünlerdir. Durum böyle olunca da hem bayanlar hem de erkekler için değişik renk ve modellerde çantalar üretmek gerekmektedir ve değişen modaya göre çanta modelleri de her yıl kendini yenilemektedir.

Şıklığınızı Sizde Doğru Çanta İle Tamamlayın

                Her gününü özel düşünen insanlar için 2016 çanta modelleri her gününüzü düşünerek tasarlanmıştır. Davetler de kullanılan porföy çantalar geçmiş senelerin aksine daha büyük kapasite ile karşımıza çıkmaktadır. Kadınların tercihleri her sene olduğu gibi bu sene de değişmemiş ve hobo çantalar yine herkes tarafından kullanılmaya devam edilmektedir. Boyundan askılı çantalar değişen modelleri ile farklı tarzlara hitap etmektedir ve abiye kıyafetler ile de kullanılacak şekilde dizayn edilmeye başlanmıştır. Gençlerin kullanım tercihleri her sene olduğu gibi 2016’da da torba çantadan yana olmaya devam etmektedir. Bu nedenle de torba çanta modelleri de farklılaşarak gelişmektedir.

Erkek Modasında Değişmeyen Çantalar

                Erkeklerde günlük yaşamlarında çantaya daha fazla yer ayırmaya başlamışlardır. Erkek çanta modası 2016 çanta modellerinde bizlere bilek çantaları işaret ediyor. Ayrıca boyundan askılı çantalar da artık daha fazla yer alıyor. Bunun yanı sıra evrak çantaları da farklı renk ve dizaynlarla 2016 erkeklerin rahat kullanımı için tasarlanıyor.

2016 Çanta Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*