2016 Çorap Modelleri

şık 2016 Çorap Modelleri

 

Her gün kullandığımız bir aksesuar olan çorap aslında herkes için çok önemlidir.  Çünkü kıyafetlerimizle uyumlu olması bizi şıklık yarışında bir adım daha öne geçirir. Hem bayan hem de erkek giyiminin vazgeçilmez parçası olan çoraplar hem ayak sağlığı hem de şıklık açısından fazlaca önemlidir. Giyilen çorabın ayağı terletmemesi veya teri emmesi ayak mantarlarını önleyecektir. Giyilen uyumlu çoraplar ise sizi daha şık gösterecektir.

Kadın Modasında Yenilikler

                Kadınlar içim çorap modası her geçen gün değişmektedir. Her geçen gün daha çok kullanılan ten çoraplar ise her yıl olduğu gibi 2016 çorap modellerinde de karşımıza çıkmaktadır. Desenli çoraplar da daha çok öne çıkmaya başlamıştır. Ten çorap üzerinde yer alan taşlar ile oluşan modeller özel günlerde kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Soket çoraplarda ise daha renkli ve çok desenli ürünler karşımıza çıkmaktadır. Özellikle hayvan figürleri yeni moda da daha çok yer almaktadır. Yine soket çoraplarda dikkat çeken bir diğer tür ise en az iki renkten oluşan çizgili çoraplar olmaktadır. Babet çoraplarda da artık sadelikten ziyade desenli çoraplar daha çok yer almaktadır.

Erkeklerin Vazgeçilmez Deseni

                Erkek çorabı denilince her sene insanların akıllarına baklava desenli çoraplar gelmektedir. Baklava desenleri 2016 çorap modellerinde de yer almaya devam etmektedir. Kısa spor çoraplar da öne çıkan erkek çorap modelleri arasında yer almaya devam etmektedir.

2016 Çorap Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*