2016 Yılının Hazır Banyo lavabo fiyatları

Evlilik hayali kuran gençlerin kafasını karıştıran tek şey ortaya çıkacak masraflardır. Sıfırdan bir ev dizmeye kalktığınız zaman ortaya çıkan rakam oldukça yüksek miktarlara dayanmaktadır. Bu tarz hesaplamalarda gözden kaçırılan ufak detaylar bulunmaktadır. Bu ufak detayların bir kısmı ise banyo ürünleridir. Banyonuzda kullanacağınız lavabo işinize yarayan türden olmalıdır. Çeşitli şekillere göre sınıflandırılan banyo lavaboları içerisinde size en çok yarayan modeli bulmanız gerekmektedir ve bu banyo lavabo fiyatları ürünün kalitesine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak 100 liradan başlayarak dudak uçuklatan fiyatlara doğru yükselen banyo lavaboları orta kesim bir şey işimi görür dediğiniz zaman yaklaşık olarak size 200 ile 300 TL arasında bir rakama patlayacaktır.

Fiyatı Belirleyen Faktörler

Kafanıza takılan banyo lavabo fiyatları çeşitli kriterlere göre sınıflandırılmaktadır. Herkesin aklına gelen ilk şey elbette ürünün kalitesidir. Kalitenin yanında kullanılan malzeme de fiyatı direk olarak etkileyen ikinci bir etkendir. Bunun yanında ürün ile beraber verilen imkanlar ve garanti süresi de fiyatı oynatan bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Son olarak ise ürünün şekli daha doğrusu işçiliği ince bir fiyat ayarı veren bir etkendir.

Bazı Markalardan Örnekler

Sea gibi bilinmeyen bir markanın lavabosu ve ayaklığı toplamda 89 liraya denk gelmektedir. Ancak siz bilindik bir marka olsun isterseniz cooke&levis markasının ayaklıksız sadece lavabo fiyatı 100 liradan başlamaktadır.

2016 Yılının Hazır Banyo lavabo fiyatları resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here