Big Brother Türkiye Çağla Çoban Kimdir?

Big Brother Turkiye Cagla Coban Kimdir Resim
Big Brother Türkiye Çagla Çoban Kimdir?

Big Brtoher Türkiye’nin sportif yarışmacılarından biri olan Çağla Çoban hakkında neler biliyoruz? Şimdi sizlere seksi vücudu ve atletik fiziği ile Big Brother’ın başarılı yarışmacılarından Çağla’yı tanıtmaya çalışalım.

Big Brother Çağla Kimdir?

33 yaşında olan Big Brother Çağla, yüzme antrenörlüğü yapıyor ve memleketi Tekirdağ. Çağla, milli futbolcu Ali Çoban’ın kızı. Sporun benliğine işlediğini her defasında belirten Çağla, spor geçmişi nedeniyle kondüsyonuna oldukça fazla güveniyor. Ayrıca yüzmede birçok şampiyonluğu olan bir sporcu.

Çağla yaptığı spor nedeniyle sürekli rekabet içerisinde olmasından mıdır? nedir? çok hırslı bir karaktere sahip. Bunun yanında kendisinden daha fazla hırslı insanların çevresinde olmasına tahammül edemiyor.

Big Brother Çağla Hobileri

Spor yapmayı ve yüzmeyi çok seviyor. Ruj sürmekte hobileri arasında. Bordo ruju çok seviyor ve ruj sürmeden dışarı çıkmadığını söylemek mümkün.

Big Brother Türkiye Çağla Yarışmada Neyi Hedefliyor?

Her yarışmacının olduğu gibi Çağla’nın da Big Brother büyük ödül hayali var. Eğer 1 milyon TL büyük ödülü kazanırsa hedefi babası Ali Çoban’ın vefat etmeden önce almak istediği ancak ömrünün yetmediği o evi almak istiyor. Big Brother Türkiye Çağla bunu özellikle babası için yapmak için çaba göstereceğini belirtiyor.

Big Brother Türkiye Çağla Çoban Tanıtım Videosu

Big Brother Türkiye Çağla Çoban Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*