Big Brother Türkiye Yasin Özegemen Kimdir?

Big Brother Turkiye Yasin Ozegemen Kimdir Resim
Big Brother Türkiye Yasin Özegemen Kimdir?

Big Brother Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Biz de sizlere programın yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Big Brother Yasin kimdir? neler yapar? bu konularda bilgi verecek ve yakışıklı yarışmacıyı sizlere tanıtacağız.

Big Brother Türkiye Yasin Kimdir?

Memleketi Konya olan Yasin Özegemen, 26 yaşında. Mesleği ise aktörlük. Yapı olarak ailesine oldukça bağlı. Kendini ailesine yüksek derecede bağlı bir Anadolu erkeği olarak tanımlıyor.

Big Brother Yasin Hobileri

Hobileri arasında sporun çeşitli dalları var. Basketbol oynamayı ve izlemeyi çok seviyor. Bunun yanında fit bir vücuda sahip. Çünkü düzenli olarak fitness yapıyor. Ayrıca belgesel izlemeyi de çok seviyor. Taraftarı olduğu takım ise Galatasaray.

Hayvanlar konusunda oldukça duyarlı olan Big Brother Türkiye Yasin, köpek balıklarından çok korkmasına karşın sürüngenleri, kedileri ve köpekleri çok seven bir yarışmacı.

Big Brother Türkiye Yasin’in Yarışmadaki Hedefleri

Yasin’in yarışma hedefi ise takdire şayan. Big Brother Türkiye büyük ödülüne ulaşırsa bir şirket kurarak işsiz insanlara istihdam sağlayacağını belirten Yasin Özegemen, bu davranışı ile herkese örnek olacağa benziyor.

Big Brother Türkiye Yasin Özegemen Tanıtım Videosu

Big Brother Türkiye Yasin Özegemen Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*