Defilelerin Gözdesi En Güzel Gelinlik Modelleri

yeni 2016 gelinlik modelleri

2015 sezonu için en iyi şekilde tasarlanan gelinlik modelleri biraz geride kalırken, 2016 gelinlik modelleri yeni sezon ürünler arasında tercih edileceklerden oldu. Elbette ki her bayan, en trend ve yeni sezon ürünlerden tercihler gerçekleştirmek isterken, yine bu yılın başlarında da dantel detayları en iyi şekilde kullanıcılarına destek verecek.

Dantel detaylı balık kesim

Sizlerin gelinlik seçimleri arasında, önemli bir yere sahip olan balık kesim gelinlikler, yine 2016 yılında da en güzel dantel işlemeler ile dizayn ediliyor. Dantel detayların güzelliği ve incili tasarımlar göz doldururken, daha pek çok farklı kesim detayı ve renk çeşitliliği tercihler arasında olabilir.

A kesim gelinlikler

                Yıllardır A kesim, prenses kesim gelinlikle moda rüzgârlarını estirirken, tabi ki de yine bu yıl bu modellere rastlamak oldukça mümkündür. Yaka detayları göz önünde bulundurulurken, straplez yaka seçenekleri bayanların daha çok tercih ettiklerinden. Eğer ki straplez detayların yanı sıra, 2016 gelinlik modelleri arasından, farklı yaka seçeneklerine göz atmak istiyorsanız, kare ya da yuvarlak yaka modeller de sizlere sunulabilecektir.

Kare yakalı gelinlikler

Yine göğüs dekoltesi bulabilmek mümkün olan kare yakalar, çift askılı modeller arasında yer alıyor. Çift, dantel detaylı ve incili askılar şıklığı ön plana çıkartırken, yine yuvarlak yaka modellerde de transparan kumaş üzerine işlenmiş dantel işlemeler göz önüne gelecektir. Ünlü kreasyonlar ile açıklanan bu modellerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Defilelerin Gözdesi En Güzel Gelinlik Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*