İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Berna Öztürk Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Berna Ozturk Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Berna Öztürk Kimdir?

Ekranların moda rehberi olarak yeni sezona girmeye hazırlanan İşte Benim Stilim 2016 ünlüler, yepyeni yarışmacıları ile yeni yıla damga vuracağa benziyor. TV8’de ekranlara gelecek olan program 1 Ocak 2016 Cuma günü başlıyor. Saat: 20:00’da TV8 ekranlarında ilk yayınına başlayacak olan programı kaçırmayın.

Jürisi değişen İşte Benim Stilim 2016’da yeni jüriler, ünlü modacı Neslihan ve modanın sevilen adamı Hakan Akkaya.All Star final gecesinde hüzünlü bir konuşma ile yarışmanın jüriliğinden ayrıldıklarını belirten Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine bu isimler getirilmiş durumda. Anlayacağınız yeni sezon, yeni jüri ve yeni yarışmacılar ile yepyeni heyecanlar bizleri bekliyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi programın yeni sezon yarışmacıları tamamen ünlü isimlerden oluşuyor. Farklı mesleklerden ünlü isimlerin yer aldığı programda kimler yok ki? Mankenden sunucuya, oyuncudan sanatçıya kadar pek çok tanınmış isim İşte Benim Stilim ünlüler formatı ile moda konusunda ne kadar başarılı olduklarını başta jüri üyeleri olmak üzere herkese göstermeye çalışacak.

Yeni sezonda ünlü isimler demişken sizlere bugün tanıtmaya çalışacağımız yarışmacı dj ve aynı zamanda sanatçı olan Berna Öztürk. Şimdi Berna’yı daha yakından tanımaya başlayalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler Berna Öztürk Kimdir? – Biyografisi

Berna Öztürk, 28 Mart 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Özel Ayazağa lisesinde tamamlamış ve Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi – Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayarak mezun olmuştur. Gecelerin tanınmış ve başarılı DJ’i Öztürk, mega star Tarkan’ın sevgilisi Bilge Öztürk’ün kardeşidir. Tarkan baldızı tanınmasında etkili olduğu gibi aynı zamanda oldukça başarılı bir DJ’dir. Gecelerin DJ’i olarak anılır ve gece hayatının biraz içinde olanlar Berna Öztürk adını bir şekilde duymuştur. Küçük yaşlarda DJ’lik yapmaya başlamasından dolayı mesleğinde deneyimli ve tecrübeli bir hale gelerek birçok ülkede tanınan bir DJ olmuştur. Bu ülkeler arasında İngiltere, Almanya, Filipinler, Tayland, İsviçre, Hollanda ve Mısır yer almaktadır.

iste benim stilim unluler berna ozturk resim
işte benim stilim ünlüler berna öztürk ve resimleri

Çeşitli tiyatro oyunları ve dizilerde rol alan ünlü dj, 16 yaşından bu yana hem modellik hem de mankenlik yapmaktadır. Ayrıca resim yapmayı ve davul çalmayı çok seven bir kişiliktir.

Müzik dünyasının her an içerisinde olmasının yanında spor sporlarını da oldukça çok sever. Kendisi başarılı bir kite board eğitmenidir ve ablası ile bu branş içerisinde yarışmalara hazırlanmaktadır. Kite board branşı ile birçok etkinlikte yer alan ünlü DJ, milli sporcu ünvanına sahip olduğu gibi Dünya Şampiyonası’na da katılan sporcu bir kişiliktir.

İşte Benim Stilim 2016 Berna Öztürk Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Berna Öztürk yaşı: 31

Berna Öztürk boyu: 1.67 m

Berna Öztürk kilosu: 55 kg

Saç rengi: Pembe

Göz rengi: Kahverengi

İşte Benim Stilim Ünlüler Dj Berna Albümleri

– 2008 yılı – Dancing in The Sun

– 2013 yılı – Son Verdim Kalbimin İşine

İşte Benim Stilim Dj Berna Hobileri

– Davul çalmak

– Resim yapmak

– Kite board eğitmenliği

Özel gecelerin aranan DJ’i haline gelen Berna Öztürk, artık İşte Benim Stilim 2016 ünlülerde boy gösterecek. DJ’likte başarılı olduğu kadar moda konusunda neler ortaya koyacak? şimdiden merak ediliyor. DJ’lik yaparken oluşturduğu kombinleri ve Berna’nın modaya bakış açısı hakkında fikir edinmek için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Berna Öztürk Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*