İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Esra Balamir Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Esra Balamir Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Esra Balamir Kimdir?

Yeni yıla ve yeni sezona ünlü yarışmacılar ile merhaba demeye hazırlanan İşte Benim Stilim 2016 ünlüler, modaya yeni bir formatla ünlüler gözünden bakmak için gün sayıyor. Birbirinden çekici ve güzel yarışmacıların olduğu yeni sezon İşte Benim Stilim 2016, jüri üyelerinde de değişikliğe gitti. Yarışmanın ünlüler formatında modanın duayeni Nurella ve Kemal Doğulu yer almayacak. İşte Benim Stilim All Star final gecesinde yaptıkları ayrılık konuşması ile yeni sezonda jürilik yapmaya devam etmeyeceklerini ve İşte Benim Stilim serüvenine biraz ara vereceklerini belirtmişlerdi. Yapımcı şirket Production House da aynı şekilde her iki jüri üyesi için teşekkür içerikli bir açıklama yaparak kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu ifade etti.

Peki, Nurella ve Kemal Doğulu’nun Yerini Kimler Aldı?

İşte Benim Stilim 2016 yeni sezonda Nurella ve Kemal Doğulu, jüri koltuğunu Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya’ya bıraktı. Daha önceden hatırlayanlar olacaktır. Hakan Akkaya, programın  adının “Bu Tarz Benim” ve Ivana Sert’in de jüri olduğu dönemlerde jürilik yapmıştı. Daha sonra Hakan Akkaya programdan ayrılmış ve yerine Kemal Doğulu getirilmişti. Şimdi ise tam tersi oldu. Hakan Akkaya tekrar jüri üyeliğine getirildi.

İşte Benim Stilim şu ana kadar yapılan formatlar arasında bir ilke imza attı. Çünkü programda ilk defa tüm yarışmacılar ünlü isimlerden oluşuyor. Manken, oyuncu, sunucu, dj, fotomodel ve sanatçıya kadar birçok sektörde ünlü isim İşte Benim Stilim ünlüler içerisinde yarışacak. Daha önce ünlü olmayan isimlerin modaya bakış açılarını görmüştük. Bu defa ise ünlüler modanın neresinde? modayı ne kadar takip ediyorlar? ve parçalardan nasıl kombinler yaratıyorlar? bunları göreceğiz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Ne Zaman Başlayacak?

Yeni yılın ilk günü 2016, 1 Ocak Cuma günü saat: 20:00’da yayına girecek olan İşte Benim Stilim 2016, yine TV8’de ekranlara gelecek. Yeni bir format ve ünlü yarışmacıların yer alması ve jürinin değişmesi kurallarda değişiklik yapılacağı beklentisini artıyor. Tabi yeniliklerin olacağı ve farklı sürprizlerin de yarışmaya dahil edileceği düşünülenler arasında. Bunları net olarak Cuma akşamı yapılacak olan yayında yarışmanın sunucusu Öykü Serter açıklayacak. Ünlü isimler ile İşte Benim Stilim 2016’da neler yaşanacak? şimdiden merak ediliyor.

Merak edilen tek şey tabii ki yarışma içeriği değil. Bu yanında ünlü isimler de merak edilenler arasında. Bu yazımızda İşte Stilim ünlüler yarışmacılarından oyuncu ve sunucu Esra Balamir’i sizlere tanıtmaya çalışacağız. Esra Balamir kimdir? işte cevabı burada..

İşte Benim Stilim Ünlüler Esra Balamir Kimdir?

41 yaşında olan Esra Balamir, 7 Eylül 1975 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştiir. Gerçek adı Esra Balamaz olan ünlü sunucu ve oyuncu, zor bir çocukluk geçirmiştir. Babasının uyuşturucu kullanmasından dolayı annesi evi terk etmiş ve Avustralya’ya kaçmıştır. Yine uyuşturucu nedeniyle 2004 yılında ceza evine giren babası 5 yıl hapse mahkum edilmiş ve cezasını çektiği sırada merdivenlerden düşerek hayatını kaybetmiştir. Babasının bu şekilde hayata veda etmesi Esra Balamir’in yaşamındaki en kötü günlerden biri olmuştur.

Sunuculuğu ile ön planda olan Esra Balamir, kariyerinde önemli bir yere geldiği sıralarda sunuculuğunu yaptığı programda devam edememiş ve yerini bir başkası almıştır. Ekranlarda farklı şekilde görünen ünlü sunucu, 2004 yılında yayınlanan ve sunucusu Seray Sever olan “Ünlüler Çiftliği” programına da katılmıştır.

iste-ben-stilim-2016-unluler-esra-balamir-hayati-resim
işte ben stilim 2016 ünlüler esra balamir hayatı

Hayatında bir kez evlilik yapan Esra Balamir, bu evliliğini 1998 yılında yapmış ve çok fazla sürmeyen bu evlilik bir yıl sonra sona ermiştir. 1999 yılında Balamir’in boşandığı kişi oyuncu Yalçın Dümer’dir.

Esra Balamir her ne kadar son yıllarda yaşadığı problemlerle gündeme gelse de kariyerinde hem oyunculuk hem de şarkıcılık bulunmaktadır. İki albüm çıkarmış ve bunun yanında birkaç dizide rol almıştır. Ünlü sunucunun daha fazla tanınmasında ve beğenilmesinde etkili olan proje “Böyle Mi Olacaktı” dizisidir.

İşte Benim Stilim 2016 Esra Balamir Albümleri

– 2005 yılı – Bal Gibi

– 2007 yılı – Masalcı

Esra Balamir Oynadığı Diziler

– 1993 yılı – Bizim Takım

– 1997 yılı – Böyle Mi Olacaktı?

– 1998 yılı – Şafak Vakti (Gülbeyaz)

– 2003 yılı – Hayat Bilgisi

– 2005 yılı – Sevda Tepesi (Şuh Leyla)

Yeni bir projenin içerisinde yer alacak olan Esra Balamir, İşte Benim Stilim 2016’da modaya dair hünerlerini göstermeye başlayacak. Kendi modasını yansıtacak olan Balamir, jüri üyelerini etkilemeyi başarabilecek mi merak konusu?

İşte Benim Stilim 2016 Esra Balamir Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*