İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Pelin Suade Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Pelin Suade Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Pelin Suade Kimdir?

All Star da sona erdi, heyecan tüm hızıyla devam ediyor. İşte Benim Stilim 2016 ünlüler kadrosu ile 1 Ocak’tan itibaren ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda ünlüler yarışacak ve yarışmacı kadrosu şimdiden belirlendi. Biz de sizlere her ünlü ismi sırayla tanıtmaya ve onlar hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. İlk olarak güzel ve çekici manken Pelin Suade’yi tanıyalım.

Moda rüzgarlarının eseceği İşte Benim Stilim ünlüler sezonu, heyecan dolu bir rekabetin ön plana çıktığı program olacağa benziyor. Yarışmacı kadrosu tamamen ünlülerden oluşan programın asıl ilgi çekici tarafı da bu. Farklı sektörlerden ünlülerin toplandığı yarışmacılardan bazıları manken, bazıları sunucu, bazıları ise sanatçı, sunucu ve oyunculuğu aynı anda yapıyor. Pelin Suade de bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu, sunucu ve sanatçı olan Pelin Suade, gerek güzelliği gerekse de fiziği ile göz dolduran yarışmacılardan biri olacak.  Şimdi Pelin Suade kimdir? kendisini tanıyalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler Pelin Suade Kimdir? – Biyografisi

28 yaşında olan Pelin Suade, 1988 yılı Ukrayna, Kiev doğumludur. Ailesinde müzisyen olan çekici güzel, sanatçılık, oyunculuk ve sunuculuk yapmaktadır. Suade’nin kariyerinde önemli bir yere geldiği ve en çok konuşulduğu dönem geçtiğimiz yıl Fox TV ekranlarında sunduğu “Süper Kulüp” programı olmuştur. Ekranların sevilen ve beğenilen yüzü olarak sesini hızla geniş bir kitleye duyurmuş ve güzelliği ve fiziği ile başarısını ikiye katlamıştır. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda yeni albümünü çıkarmıştır. Pelin Suade’nin yeni albümünün ismi “Pişmanlar Cehennemi”dir.

Ekran kariyerine 2006 yılında başlayan ünlü sunucu, ile tecrübesini CINE5 televizyonunda yaşamıştır. Ortalama 1 yıl kadar CINE5’te “Şimdi Magazin” programını sunan Pelin Suade, daha sonra Flash TV’ye geçerek “Magazin Dünyası” programını sunmaya başlamıştır. Bunların yanı sıra Kanal 1 televizyonunda Heyecanlı, Heyecanlı Bayram Özel ve Kanal 1 Magazin programlarını da başarılı bir şekilde sunmuştur.

iste benim stilim 2016 unluler pelin suade hayati resim
işte benim stilim 2016 ünlüler pelin suade hayatı

Fox TV ekranlarında yıldızı parlayan güzel sunucu, Ömür Varol’un yapımcılığını üstlendiği “Bizden Kaçmaz” ve “Sinemanyak” programlarında da sunuculuk yapmıştır. Tabi en çok konuşulduğu ve ses getirdiği programlar “Nayır N’olamaz” ve “Süper Kulüp” olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sunuculuğun yanında mankenlikte yapan ve son olarak Mehmet Köymen’in defilesinde gördüğümüz çekici güzel, müzik dalında eğitim alarak ilk albümünü de piyasaya çıkarmayı başarmıştır. Şan dersleri alan Pelin Suade, aynı zamanda ses açma dersleri alarak müzik hayatına eğitimli bir şekilde girmiştir.

İşte Benim Stilim 2016 Pelin Suade Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Pelin Suade boyu: 1.80 m

Pelin Suade kilosu: 55 kg

Pelin Suade saç rengi: Sarı

Pelin Suade göz rengi: Mavi

Pelin Suade vücut ölçüleri: 91 – 62 – 88

Burcu: Yay

Pelin Suade’nin Sunduğu Programlar

– Şimdi Magazin, CINE5

– Magazin Dünyası, Flash TV

– Heyecanlı, Kanal 1

– Heyecanlı Bayram Özel, Kanal 1

– Kanal 1 Magazin, Kanal 1

– Bizden Kaçmaz, Fox TV

– Nayır N’olamaz, Fox TV

– Sinemanyak, Fox TV

– Süper Kulüp, Fox TV

Düzgün fiziği ve güzelliği ile İşte Benim Stilim 2016 ünlüler programında en şık kombinleri meydana getirmesi beklenen Pelin Suade, moda konusunda neler ortaya koyacak? Modaya bakış açısı ile jürinin beğenisini kazanabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası yeni yılın ilk gününde TV8 ekranlarında.

İşte Benim Stilim Pelin Suade Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*