İşte Benim Stilim 2016 Yarışmacıları Belirlendi!

Iste Benim Stilim 2016 Yarismacilari Resimleri
İşte Benim Stilim 2016 Yarışmacıları Belirlendi!

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan İşte Benim Stilim 2016 bu defa ünlü yarışmacılar ile yeni sezona merhaba diyecek. All Star’ın final yapması ardından yeni sezona yepyeni yarışmacılarla girecek olan İşte Benim Stilim, bu defa Türkiye’nin en şık kadınını manken, oyuncu, sunucu ve sanatçılar arasından seçecek. Yeni sezonda birçok değişiklik var özellikle jüri üyelerinde.

İşte Benim Stilim All Star birincisi Ayşenur Balcı ve ikincisi Nihal Candan olmuştu. Birinci yarışmacı 100 bin TL ödül alırken, ikinci yarışmacı 50 bin TL ödül alarak bir anlamda da olsa teselli buldu. Aslında 1. ve 2. yarışmacıların arasında ödül açısından büyük bir fark olmadığını söylemek mümkün. İşte Benim Stilim All Star’ı kazanan isim çok sürpriz olmadı, ancak ikinci ismin oldukça sürpriz olduğunu söylemek mümkün. Neredeyse her hafta eleme potasına giren ve bir şekilde elemeden kurtulan Nihal, 6’dan başlanarak 1. yarışmacının açıklandığı gecede son ikiye kaldı. Ayşenur ve Nihal son ikiye kalan isimdi ve Nihal neredeyse birinci olacaktı. Fakat Öykü Serter, İşte Benim Stilim All Star birincisi Ayşenur Balcı duyurusunu yaptı. İşte Benim Stilim Nihal ise yarışmayı haftalar boyunca çok beğenilen ve yüksek puan alan yarışmacılara karşı ikinci olarak tamamladı.

All Star sona erdi. Şimdi ise sırada yeni sezon yani 2016’nın en stil kadınının seçileceği uzun bir maraton var. İşte Benim Stilim 2016 yarışmacıları konusunda sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Ancak bundan önce İşte Benim Stilim’de yapılan değişikliklerden biraz bahsetmek istiyoruz. Yeni sezonda neler mi değişti? En dikkat çekici değişim jürilerde yaşandı.

İşte Benim Stilim 2016 Jürileri Değişti!

Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve Inava Sert’ten oluşan İşte Benim Stilim jürisi, yeni sezonda değişiyor. Öykü Serter yeni sezonda sunuculuk yapmaya devam edecek, ancak jüri kadrosu bariz bir şekilde değişecek. Üstelik bu değişen jüri üyeleri arasında en önemli isimlerden biri de var.

Nurella Yeni Sezonda Yok!

Jüri üyelerinin değiştiği İşte Benim Stilim 2016 sezonunda Nurella, yani Nur Yerlitaş yer almayacak. Yaşanan ayrılık medyada ses getirdikten sonra Nurella’nın yeni sezonda jüri olmayacağı üzerine yapımcı şirket Production House’dan açıklama geldi. Yapımcı şirket yaptığı açıklamada Nur Yerlitaş ile yaklaşık 1,5 yıldır oldukça güzel çalışma gerçekleştirdiklerini ve aynı zamanda yoğun bir tempoda çalıştıkları için bir süre tatil yapması amacıyla karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını belirtti. Ayrıca Nur Yerlitaş’ın moda konusunda var olan bilgi ve ve tecrübe ile bu işin duayeni olduğu ve programın belirli bir konuma gelmesinde çok büyük katkıları olduğu ifade edildi. Bunun yanında şirket olarak kapılarının her zaman için Nur Yerlitaş’a açık olduğunu da belirten Production House, kendisinin İşte Benim Stilim ya da farklı projelerde istediği zaman yer alabileceğini sözlerine ekledi.

Diğer yandan yarışmanın erkek jürisi olan Kemal Doğlu ile de yollarını ayıran Production House, aynı şekilde Kemal Doğulu için de gayet önemli ve güzel açıklamalar yaptı. İşte Benim Stilim’e büyük emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade eden yapımcı şirket, bir süre için kendisiyle de yolları ayırdıklarını belirtti.

Her iki ayrılığın sonrasında yapımcı şirket Production House, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’ya büyük teşekkürlerini sundu ve artık her ikisini de ailenin bir üyesi olarak gördüklerini ifade etti.

Yapılan bu açıklamaların dışında Nur Yerlitaş’ın İşte Benim Stilim’den ayrılması ile ilgili çeşitli spekülasyonlar da ortaya çıkmadı değil. Bazı dedikodulara göre Nurella’nın İşte Benim Stilim Ünlüler formatı için teklif edilen ücreti beğenmediği söylenirken, bazı söylentiler de duayen modacının kendi oynadığı reklamlardan da pay istediğini ve olumsuz yanıt aldığı için ayrıldığı şeklindeydi.

İşte Benim Stilim 2016 Jürisi

Bazı jüri üyelerinin ayrılmasının ardından yeni jüri üyeleri şu şekilde oldu. Nur Yerlitaş’ın yerine Neslihan Yargıcı, Kemal Doğulu’nun yerine ise Hakan Akkaya getirildi. Bunun sonucunda ise İşte Benim Stilim 2016 jürisi aşağıdaki gibi şekillendi.

iste benim stilim 2016 jurisi resim

– Uğurkan Erez

– Ivana Sert

– Hakan Akkaya

– Neslihan Yargıcı

Yarışmanın sunucusunda ise değişiklik yok. İşte Benim Stilim’in vazgeçilmezi Öykü Serter yeni sezonda da programın sunuculuğunu yapacak.

iste-benim-stilim-2016-sunucusu-oyku-serter-resim
işte benim stilim 2016 sunucusu öyku serter

Jüri üyelerinin değişmesi ile yeni bir heyecan da bizleri bekliyor. İşte Benim Stilim ünlüler yarışması ile daha önce “Bu Tarz Benim” programında Ivana Sert ile jürilik yapan Hakan Akkaya’yı karşımızda göreceğiz. Ancak Neslihan Yargıcı ilk defa bu tarz bir programda jürilik yapacak ve doğal olarak biz de ilk kendisini jüri olarak bir yarışma programında görme fırsatı bulacağız.

Yeni sezonda dikkat çeken en önemli değişiklik yarışmacıların tamamen ünlülerden oluşması. Zaten yeni yarışmanın adı sadece İşte Benim Stilim 2016 olarak anılmıyor, bunun yanında İşte Benim Stilim ünlüler olarak da ifade ediliyor. Tüm yarışmacıların ünlülerden oluştuğu yarışmada manken, sunucu, oyuncu, dj ve sanatçı olan isimler var. Yarışmacılar arasında yer alan sanatçı Hatice en çok dikkat çekenler arasında. Ankaralı Hatice olarak anılan ünlü sanatçı, yeni sezonda moda konusunda ne kadar iddialı olduğunu herkese göstermeye çalışacak. Bunun yanında ünlü sunucu ve oyuncu Esra Balamir de 16 ünlü yarışmacıdan biri olarak moda konusundaki hünerlerini herkese göstermeye çalışacak.

İşte Benim Stilim Ünlüler Ne Zaman Başlıyor?

16 ünlü yarışmacının ve yeni jüri üyelerinin yer aldığı İşte Benim Stilim ünlüler, yeni yılın ilk günü ekranlardaki yerini alacak. 1 Ocak 2016 Cuma günü saat 20:00’da TV8 ekranlarında olacak yarışma, Öykü Serter’in sunumu ile modaya daha zengin bir pencereden bakacak.

Cuma günü akşam saatlerinde TV8 ekranlarında olacak İşte Benim Stilim, her zaman olduğu gibi hafta içi her gün yayın yapacak. Her gün yapılacak olan yayınları TV8’den takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Formatında Neler Değişti?

Yarışmada en önemli değişim format konusunda yaşandı. Çünkü yarışmacıların tamamı ünlülerden oluşturuldu. Üstelik hemen her yarışmacı sık sık ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ünlüler. Yaşanan başka bir değişiklik ise jürilerde yaşandı. Program içerisinde ne tür değişikliklerin olduğu ise henüz açıklanmadı. Değişikliklerin ve yeniliklerin 1 Ocak Cuma günü gerçekleştirilecek yayında açıklanması bekleniyor. Tabii ki yarışmanın vazgeçilmez sunucusu Öykü Serter tarafından.

İşte Benim Stilim 2016 Tanıtım Görüntüleri

1 Ocakta 2016’da ekranlara gelmeye hazırlanan İşte Benim Stilim 2016 tanıtımları yayınlandı. Aşağıda yer alan tanıtım videolarından yeni jüri üyeleri ve yarışmacıları tanıma şansına ulaşabilirsiniz.

Tanıtım – 1

Tanıtım – 2

İşte Benim Stilim 2016 Yarışmacıları Kimler?

1. Hatice – Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-hatice-resim

2. Esra Balamir – Oyuncu, Sunucu, Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-esra-balamir-resim

3. Esra Sönmezer – Manken, Oyuncu, Sunucu

iste-benim-stilim-2016-esra-sonmezer-resim

4. Yeşim Erçetin – Manken, Oyuncu, Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-yesim-ercetin-resim

5. Gizem Özdilli – Manken

iste-benim-stilim-2016-gizem-ozdilli-resim

6. Neslihan Önder – Manken

iste-benim-stilim-2016-neslihan-onder-resim

7. Nil Karataş – Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-nil-karatas-resim

8. Pelin Suade – Oyuncu, Sunucu, Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-pelin-suade-resim

9. İnci Pars – Oyuncu

iste-benim-stilim-2016-inci-pars-resim

 

11. Tuğçe Özbudak – Oyuncu, Sunucu

iste-benim-stilim-2016-tugce-ozbudak-resim

12. Berna Öztürk – Dj, Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-berna-ozturk-resim

 

13. Sevil Uyar – Oyuncu

iste-benim-stilim-2016-sevil-uyar-resim

 

14. Aslı Zen – Oyuncu, Sanatçı

iste-benim-stilim-2016-asli-zen-resim

15. Elif Ece Uzun – Oyuncu, Manken

iste-benim-stilim-2016-elif-ece-uzun-resim

16. Yasemin Öztürk – Oyuncu

iste-benim-stilim-2016-yasemin-ozturk-resim

Birbirinden çekici yarışmacıların yer aldığı İşte Benim Stilim 2016, ilk kez ünlüler formatı ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Değişen jürisi ve formatı ile ekranlarda moda rüzgarı estirmeye hazırlanan program yeni yılın ilk günü ile start alacak. Siz de bu zamana kadar modanın kalbine inmediyseniz, sizleri İşte Benim Stilim ünlüler yarışmasına bekliyoruz. 1 Ocak saat: 20:00’da TV8’de olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*