Yeni Sezon 2016 Atkı Modelleri

trend 2016 Atkı Modelleri

Soğuk, üşüten kış havalarında kadınlar sıcak kalmakla birlikte şık olmakta istiyor. Kış aylarında en büyük ısıtıcımız ise boynumuza doladığımız atkı ve şallar oluyor. Bu yıl yine birbirinden şık ve bizi kalbimizden vuracak atkı modelleri vitrinlerde yerini aldı. Henüz kendinize yeni bir atkı almadıysanız bir daha düşünün.

 

Yeni sezon 2016 atkı modelleri pek çok seçenek ile geliyor. Kumaş atkı isteyenler için kuru kafa desenli olanlar çok trend. Özellikle deri ceketler ile harika bir uyum sağlıyor. Bununla beraber leopar gibi hayvan desenleri atkılarda sık kullanılıyor ve şık bir görünüm sağlıyor. Siyah beyaz renk olarak karşımıza çıkan bu atkılar deri ve jean montlara ayrı yakışmaktadır.

 

Örgüden vazgeçmeyenler için yumuşacık atkı modelleri sizleri bekliyor. İnce yada kalın örgüler ile yapılmış bu sıcacık atkılar her montun üzerinden gidiyor. Tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi farklı renk ve desenlerde olanları da kullanabilirsiniz. Boynunuza dolayarak yada birazını dolayıp gerisini aşağıya doğru sarkıtarak kullanabilirsiniz. Tamamen boynunuza dolayıp farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Atkınızı nasıl şekillendireceğiniz tamamen hayal gücünüze kalmış.

 

Yeni sezon 2016 atkı modelleri de trendleri takip ediyor. 2016 kışının moda deseni ekoseler atkılarda da yerini almış durumda. Özellikle polar tarzı kumaştan olan atkılarda ekoseler hoş durmaktadır. Yine bu yılın modası monokrom desenler atkılarda siyah beyaz rengiyle karşımıza çıkıyor.

Yeni Sezon 2016 Atkı Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*