Yeni Sezon Banyo Tasarım Modelleri

şık Banyo tasarımları

                Son yıllarda ev hanımlarının dikkatini epey çeken ve kendi evlerinde uygulamak isteyecekleri banyo tasarım modelleri, her geçen gün daha fazla bayan tarafından ilgi görüyor. Küçük ve büyük banyolara özel yapılan bu tasarımlar ile hanımlar banyolarını yeniliyor, daha kullanışlı hale getiriyor. Şmdi bu tasarımlara biraz yakından bakalım.

Küçük Banyolar İçin Tasarımlar

                Şayet küçük bir banyonuz varsa, dekorasyonu konusunda birkaç noktayı bilmeniz gerekiyor. Bunlardan ilki, gerek fayans gerek mobilyalar olarak açık renklerin tercih edilmesinin gerektiğidir. Duvardaki karolar ise geniş olmalılar. Geniş karolar banyoyu olduğundan büyük gösterir. Öte yandan, lavabonuzu dolaplı seçip, ekstra dolap koymamalısınız. Aynadan itibaren tavana kadar giden çekmeceli iki kolon dolap yerleştirilebilir. Bir noktayı daha söyleyelim. Küvet yerine duşakabin kullanmalı, duşakabin kapağını cam tercih etmelisiniz.

Büyük Banyolar İçin Tasarımlar

                Küçük banyo tasarımlarında mobilyaları doğru seçmeye, alanı mümkün olduğunca geniş tutmaya uğraştık, bunun için yapabileceklerimiz kısıtlıydı. Büyük banyo dekorasyonunda böyle bir durum yok. Dilediğiniz mobilyayı dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Fakat dekoratif olması adına birkaç uyarımız var.

Dekorede Püf Noktalar

                Piyasadaki mevcut banyo tasarım modellerine baktığımız zaman görüyoruz ki gözümüze hoş gelen banyolarda renk ve desen uyumu çok iyi sağlanmış. Bu sebepten ötürü sizlere tavsiyemiz ahengi tutturmanız. Banyo ürünleri ile ilgili şu söylenebilir, banyonuzun modern olmasını istiyorsanız Hilton Lavabo (dolaplı) kullanmalısınız.

Yeni Sezon Banyo Tasarım Modelleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*