Bayan gömlek çeşitleri

trend Bayan Gömlek çeşitleri

Kıyafetlerimiz arasında en rahat olan ve her zaman şık görünmemizi sağlayan gömlekler neredeyse birçok pantolonlarımızla ve eteklerimizle rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Genellikle erkeklerin tercih ettiği kıyafetler gibi görünen gömlekler, artık birçok bayan gömlek çeşitleri sayesinde bayanların da dikkatini çekmektedir.

Şifon gömlek modelleri

Genellikle klasik ortamlarda tercih edilen şifon gömlekler özellikle kalem etekler ile oldukça şık görünmektedir. İş yerlerinde, toplantılarda ve önemli törenlerde rahatlıkla giyebileceğiniz şifon gömlekler bayanların en çok tercih ettiği gömlek modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle beyaz şifon gömleklerin tercih edildiği son günlerde siyah veya mavi gibi tonlardaki hareketlendirmeler ile gömleklere enerji kazandırılmaktadır. İçerisinde geçen mavi, lacivert veya siyah tonlarındaki bir pantolon veya etek ile rahatlıkla giyebileceğimiz şifon gömlekler yuvarlak, kare veya metal düğmeler ile de hareketlilik kazanmaktadır. Dar kesim şifon gömlekler belinizin inceliğini ön plana çıkartacak ve çok daha fit bir görünüm verecek olan bayan gömlek çeşitleri arasında yer almaktadır.

İpek gömlek modelleri

Kadının zarifliğini ve naifliğini ortaya koyan ve her zaman şık bir görünüm veren ipek gömlekler yılların değişmeyen tercihi olmayı başarmıştır. Kadınlar için adeta bir tutku olan ipek gömlekler son yıllarda özellikle etek içlerine veya pantolon içlerine sokularak kullanılmaktadır. Özellikle omuzlara işlenen metal veya zımba detaylar ile de modern bir görünüm kazanan bu gömlekler, düğmelerindeki altın renkler ile de abartı kazanmaktadır.

Bayan gömlek çeşitleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*