Beyaz Show’da Terör Protestosu

beyaz-showda-teror-propagandasi-resim

Herkesin bildiği gibi geçen hafta Beyaz Show’a telefonla bağlanan Ayşe Çelik, terör propagandası yapmış ve ardından tüm yurtta başta Beyazıt Öztürk’e olmak üzere yapımcı ve kanala birçok tepki yağmıştı. Özellikle Beyaz’ın Ayşe Çelik’in konuşmasını alkışlatması ise tepkilerin büyümesinde büyük bir etkendi.

Tepkilerin büyümesi üzerine ise Beyazıt Öztürk çok geçmeden Kanal D habere çıkarak bir özür açıklaması yaptı. Telefon bağlantısı sırasında bir an da kitlendiğini belirten Beyazıt, bir anda şaşkına döndüğünü ve telefondaki kişinin neler söylediğini bile dinleyemediğini ifade etti. Ve tüm herkesten yaşanan bu terör propagandası nedeniyle özür diledi.

Beyazıt Öztürk herkesten yaşanan propaganda karşısında özür dilese de Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı kendisi için suç duyurusunda bulundu. Açılan suç duyuru sadece Beyazıt ZÖtürk’le sınırlı kalmadı. Aynı zamanda Beyaz Show’un yapımcısı için de telefon bağlantısını kesmediği için suç duyurusu yapıldı.

Aslında bu hafta herkes Beyaz Show’da neler olacağını da merak ediyordu. Yani yaşanan olaylar tam olarak durulmamışken Beyazıt Öztürk ve programın herhangi bir yeni propaganda ve protesto ile karşılaşıp karşılaşmayacağını düşünüyordu. Nitekim stüdyoda yapılan protesto merak edilen soruların cevabı oldu.

Beyaz Show’da Protesto

Daha geçen hafta yapılan propagandanın etkileri tam olarak geçmeden bu defa Beyaz Show stüdyosu terör propagandası ile karşı karşıya kaldı. Seyirciler arasında yer alan bir kadının slogan atması üzerine yayının sesi kesildi ve hemen VTR girildi. Beyaz Show protesto sonrası yayınlanan VTR’nin ardından kaldığı yerden programa devam etti. Ayrıca stüdyonun tribününde birtakım olaylar meydana geldi, ancak tam olarak neler yaşandığı bilinmiyor.

beyaz-showda-protesto-resim
beyaz showda protesto

Aşağıdaki videodan stüdyoda atılan sloganın ve yaşanan protestonun kısa bir videosunu izleyebilirsiniz.

İşte Beyaz Show Stüdyosunda Yaşanan Propagandadan Görüntüler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*