Cep Telefonlarında Artık Avea Yerine Türk Telekom Yazıyor!

Cep Telefonlarinda Artik Avea Yerine Turk Telekom Yaziyor Resim
Cep Telefonlarında Artık Avea Yerine Türk Telekom Yazıyor!

Avea, TTnet ve Türk Telekom’un birleşmesi ile yeni bir döneme girildiğini söylemek mümkün. 3 büyük şirket güçlerini birleştirdi ve müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek amacıyla oldukça önemli bir adım attı.

Türk Telekom Yeni Logosu Hem Farklı Hem Anlamlı

Şirketlerin birleşmesinde göze çarpan en önemli değişikliklerden biri logo oldu. Türk Telekom logosu değişti ve yeni logonun tasarım olarak pek çok şeyi simgelediği ifade edildi. Türk Telekom yeni logosu anlamı için bağlantıdan diğer yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sırası gelmişken değişen logonun yeni tasarımını da sizlere sunalım. İşte Türk Telekom’un yeni logosu;

turk-telekom-yeni-logosu-resim
Türk Telekom yeni logosu

Avea Yerine Türk Telekom Yazısı Geldi!

Peki, değişen sadece Türk Telekom’un logosu mu oldu? Tabii ki hayır. Artık cep telefonlarının sol üst ekranlarında Avea yerine Türk Telekom yazıyor. Herkesin bildiği gibi cep telefonlarında kullanılan operatörün ismi yazıyor. Avea ismi tarihe karıştığına göre artık ekranda Avea yazması da gerçekleşen değişime ters düşerdi. Bu nedenle Türk Telekom hızlı hareket etti ve şirketlerin birleşmesinde kısa bir süre sonra cep telefonu ekranlarının sol üst bölümüne Türk Telekom ismini yazdı. Aşağıdaki resimde Avea kullanan ve daha önceden Avea yazan bir cep telefonu ekranının Türk Telekom olarak değişimini görebilirsiniz.

avea erine turk telekom yazisi geldi resim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*