Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin Kimdir?

Dirilis Ertugrul Sungur Tekin Kimdir Resim
Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde haftalar süren heyecanlı bekleyiş sona ermek üzere. 2 hafta önce diziye girmesi kesinleşen ancak yüzü seyircilerden sır gibi saklanan Sungur Tekin’in kim olduğu belli oldu.

Diriliş Ertuğrul’da Sungur Tekin Heyecanı

Dizinin 2 hafta önceki bölümünde beklenmedik bir sahne yaşandı. Deli Demir ve Halime Konya yolunda saraya giderken moğollarla karşılaştı. Deli Demir karşısına çıkan birçok moğol ile baş edemediği sırada beklenmedik bir olay meydana geldi. Attığı oklar ile moğol savaşçılarını alt eden ve şahlanan atının üzerinde bir kahraman edasıyla ortaya çıkan kişinin Sungur Tekin olduğu anlaşıldı.

Sahnen üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen izleyiciler Sungur Tekin’e ait bir sahne göremedi. Ancak 27 Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak 43. bölüm sürprizlerle dolu. En büyük sürprizlerden biri ise Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin kim? bunun tam olarak anlaşılacak olması.

Ancak biz sizleri fazla bekletmek istemedik ve Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanında çok hızlı bir şekilde yüzü gösterilip geçen kişinin kim olduğunu açıklamak istedik. Diriliş Ertuğrul’un Sungur Tekin karakteri pek çok kişinin yakından tanıdığı Sezgin Erdemir. Kendisini ilk olarak “Koçum Benim” dizisinde gördük. Kovboy Barış lakabı ile dizide yer alan başarılı oyuncu bu dizinin ardından başka dizi ve filmlerde de rol aldı. Şimdi ise yeni mekanı Diriliş Ertuğrul.

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin Sezgin Erdemir Kimdir?

Sezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi’nin Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezundur. Koçum Benim dizisi ile tanınan başarılı oyuncu zaman içerisinde farklı dizi ve filmlerde rol almıştır. Birçok projede yer almasının ardından şimdi ki yeni dizisi Diriliş Ertuğrul’dur. Dizide Ertuğrul ve Gündoğdu beyin en büyük abisi Sungur Tekin rolünü canlandıracaktır.

dirilis-ertugrul-sungur-tekin-karakteri-kim-resim
diriliş ertuğrul sungur tekin karakteri kim

Diriliş Ertuğrul Sezgin Erdemir Oynadığı Diziler

– Krem

– Kirli Oyunlar

– Yol Arkadaşım

– Yalancı Yarim

– Ahh İstanbul

– Arka Sokaklar

– Mars Kapıdan Baktırır

– Hırçın Menekşe

– Koçum Benim

– Böyle Mi Olacaktı

– Fanatik

Diriliş Ertuğrul Sezgin Erdemir Oynadığı Filmler

– Muska

– Mordkomission İstanbul

– Bir Medeniyet Ruyası

– Gölgedeki Renkler

– Mahpeyker

– Sultan Avrupa’da

– Karanlıktakiler

– Alexander Pushkin

– Issız Adam

– Franz Liszt

– Tiyatro

– Can – baz

– Evsiz Kediler Sokağı

Diriliş Ertuğrul Sungur Tekin Sezgin Erdemir Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*