İşte Benim Stilim 2016 Elenen Yarışmacı

iste-benim-stilim-2016-neslihan-onder-elendi-resim

İşte Benim Stilim 2016 sezona giriş yapmasının ardından ilk  eleme gecesini yaşadı. Eleme gecesinin konuk jürileri Perihan Savaş ve Serdar Gökhan’dı. Gecenin konsepti ise Yeşilçam’dı. Yarışmacıların her biri Yeşilçam’a özgü kıyafetlerle moda konusundaki hünerlerini ve oyunculuklarını sergilediler. İşte Benim Stilim Yeşilçam gecesinde belki de en dikkat çeken konsepti İnci Pars’ın Badi Ekrem kılığına girmesi oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler Elenen Neslihan Önder

Yeni sezon İşte Benim Stilim 2016 ünlüler bu hafta yarışmacılarından birine veda etti. Eleme poyasına Yeşim Erçetin, İnci Pars ve Neslihan Önder çıktı. Jüri üyeleri ilk olarak verdikleri oylar ile İnci Pars’ı eleme potasından aldılar. Ayrıca İnci, tüm jüri üyelerinin oylarını alarak elenmekten kurtuldu.

iste-benim-stilim-2016-elenen-yarismaci-neslihan-onder-resim

İnci Pars’ın elenmekten kurtulması ardından jüri üyeleri Neslihan Önder ve Yeşim Erçetin arasında bir seçim yaptı. İşte jüri üyelerinin elenmesi için kullandıkları oylar;

Neslihan Gönder Gitsin Diyenler

– Hakan Akkaya

– İvana Sert

– Neslihan Yargıcı

– Perihan Savaş

– Serdar Gökhan

Yeşim Erçetin Gitsin Diyenler

– Uğurkan Erez

Kullanılan oylara göre en çok gitsin oyunu alan yarışmacı Neslihan Önder oldu. 5’e 1 şeklinde ortaya çıkan oylama sonucunda İşte Benim Stilim 2016 Neslihan Önder olmadan devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*