İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Aslı Zen Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Asli Zen Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Aslı Zen Kimdir?

Moda ve kombin önerilerini evlerinize kadar getiren İşte Benim Stilim ünlüler formatı ile yeni sezona başladı. Yeni jüri üyeleri ile ekranlara gelmeye başlayan programda artık Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş jürilik yapmıyor.

İşte Benim Stilim 2016 Jürileri Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya

All Star final gecesinde jürilik yapmayacaklarını açıklayan Nurella ve Kemal Doğulu, yeni sezonda jüri koltuğunu Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya’ya bıraktı. İşte Benim Stilim 2016 ile jüri masalarının dekoru değişirken jüriler de değişmiş oldu.

Yeni sezon yarışmacılarında da değişiklik yapan moda rehberi İşte Benim Stilim, yeni yıl ve sezonda yarışmacı kadrosunu tamamen ünlülerden oluşturdu. Şimdi bu ünlü yarışmacılardan birini daha tanıyalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler Aslı Zen Kimdir?

1977 yılında İstanbul Kanlıca’da doğan Aslı Zen, liseye Kandilli Kız Lisesi’nde gitmiştir, ancak lise eğitimini tamamlamamıştır. Bunun nedenini ünlü ismin direkt olarak kendisi sahne çıkmaya başlaması nedeniyle okulu bıraktığı şeklinde açıklamaktadır.

Yeni sezonda İşte Benim Stilim 2016 yarışmasında yer alan Aslı Zen, ilk sahne tecrübesini 17 yaşında yaşamıştır. Ferhat Göçer’in seslendirdiği “Cennet”, Fatih Ürek’in seslendirdiği “Hadi Hadi”, İzel’in Sayın syölediği “Herşeyi Bilen”, Hakan Peker’in seslendirdiği “Gel Otur Şöyle”, Rober Hatemo’nun söylediği “Yan Bahçe”, Demet Akalın’ın seslendirdiği “Kader ve İhanet” şarkıları Aslı Zen’in üne kavuşmasında etkili olmuştur.

Zen, evinde gitarını tıngırdatırken beste yapabildiğini fark etmiştir ve nota bilmeden beste yapmaktadır. Ayrıca önemli şarkılarının birçoğunu zamanında büyük bir aşk yaşadığı meçhul kişi için bestelemiştir. Yaşadığı büyük aşk onu tam olarak bir beste fabrikası haline getirmiştir.

iste-benim-stilim-2016-asli-zen-resim
işte benim stilim 2016 aslı zenresim

İşte Benim Stilim Ünlüler Aslı Zen Albümleri

– 2008 yılı – Şerefe

– 2012 yılı – Işık

– 2015 yılı – Rüyalar

İşte Benim Stilim Aslı Zen Fiziksel Özellikleri

Aslı Zen yaşı: 39

Aslı Zen saç rengi: Siyah

Aslı Zen göz rengi: Ela

İşte Benim Stilim Ünlüler Aslı Zen Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*