İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Gizem Özdilli Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Gizem Ozdilli Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Gizem Özdilli Kimdir?

Ünlüler kadrosu ile İşte Benim Stilim 2016 tüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Birtakım değişikliklerin yaşandığı İşte Benim Stilim yeni sezonda yarışmacı kadrosundan jüri üyelerine kadar birçok isim değişti. Yarışmacıların tümü ünlü manken, oyuncu, sunucu ya da sanatçılardan seçildi. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ise yarışmaya veda etti.

Nur Yerlitaş Gitti, Neslihan Yargıcı Geldi!

Bir önceki sezon İşte Benim Stilim All Star final gecesinde yeni sezonda olmayacağını duygule bir konuşma ile açıklayan Nur Yerlitaş, biraz dinlenmek istediğini ve programın yoğum temposu nedeniyle buna ihtiyacı olduğunu belirtti. Aynı şekilde Kemal Doğulu da benzer bir açılama yaptı.

Yaşanan ayrılığın üzerine ise Nurella yerine düşünülen isim Neslihan Yargıcı oldu. Moda dünyasında siyahların kadını olarak bilinen Yargıcı, yeni sezon İşte Benim Stilim 2016 yarışmasının yeni jüri üyesi oldu. Kemal Doğulu’nun yerine gelen erkek jüri ise Hakan Akkaya olarak belirlendi.

Yarışmanın yeni sezonda bu tür değişiklikler yaşanırken ünlü isimlerin yarışmaya dahil olması programda farklı bir atmosfer oluşturdu. İzleyicinin sürekli ekranlarda görmek istediği isimler artık hafta içi her gün ekranlarda yerini alıyor. Şimdi ünlü yarışmacılardan birini daha tanıyalım. İşte Benim Stilim ünlüler Gizem Özdilli kimdir? daha yakından inceleyelim.

İşte Benim Stilim 2016 Gizem Özdilli Kimdir?

Ankara doğumlu Gizem Özdilli, 1972 yılının 13 Ağutos’unda dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Mira Ajans bünyesinde mankenliğe ilk adımı atmıştır. 1 yıl kadar Ankara’da mankenlik yapmasının ardından mankenliğe İstanbul bünyesinde devam etmiştir.

gizem-ozdilli-hayati-ve-resimleri
Gizem Özdilli hayatı ve resimleri

Gizem Özdilli Estetik Ameliyatları

– Burun

– Göğüslere silikon

– Dudak dolgunlaştırma

Mankenlik yaptığı zamanlarda yine kendisi gibi manken olan Doğa Bekleriz ve Nigar Talibova ile “Adrenalin” adında bir müzik grubu kurmuştur. Kısa bir süre sonra dağılan grup aynı zamanda İstanbul’un Ortaköy ilçesinde “Models” isminde bir cafe işletmiştir.

Şarkıcılığa soyunan Gizem Özdilli, 2006 yılında “Kam” adını verdiği albümü çıkarmıştır. Ancak şarkıcılığa devam etmemiş ve 2012 yılına gelindiğinde “Gizem’in Mutfak Aşkı” isimli yemek kitabını çıkarmıştır. Kitabında mutfaktaki hünerlerini sergileyen Özdilli, dünyada oldukça prestijli olan ve dünyadan yemek kitaplarının yarışmış olduğu Gourmand World Cookbooks Awards 2012 yarışmasında ilk beşe girerek yemek konusunda kendisini kanıtlamıştır.

iste-benim-stilim-2016-hayati-ve-fotograflari-resim

Gizem Özdilli Oynadığı Diziler ve Filmler

– 1993 yılı – Danimarkalı Gelin Dizisi

– 1993 yılı – Solan Gül Dizisi

– 1999 yılı – Gece Şahinleri Filmi (Nazlı)

İşte Benim Stilim Ünlüler Gizem Özdilli Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Gizem Özdilli yaşı: 42

Gizem Özdilli boyu: 1.76 m

Gizem Özdilli kilosu: 65 kg

Gizem Özdilli saç rengi: Sarı

Gizem Özdilli göz rengi: Mavi

Gizem Özdilli burcu: Aslan

İşte Benim Stilim Ünlüler Gizem Özdilli Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*