İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Hatice Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Hatice Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Hatice Kimdir?

Çok kısa bir zaman sonra tekrar izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan İşte Benim Stilim 2016, ünlüler kadrosu ile yeni sezona başlıyor. 2016 sezonunda yarışmacı kadrosu tamamen ünlü simalardan oluşan programda bazı değişiklikler var. Bunların en başında ise jüriler yer alıyor. 2 jürisi değişen İşte Benim Stilim, yeni sezona yeni jürileri ile start verecek.

İşte Benim Stilim Ünlüler Yeni Jürileri Kimler?

1 Ocak Cuma günü ilk kez ekranlara gelecek olan yeni sezon İşte Benim Stilim ünlüler, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya ile sevenlerine merhaba diyecek. Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ile yollarını ayıran yapımcı şirket Produciton House, açıklama yaparak yeni sezonda beraber olamayacakları değerli jüri üyelerine her daim kapılarının açık olduğunu belirti. Bu şekilde ortaya çıkan sonuç ise Nur Yerlitaş için Neslihan Yargıcı’nın, Kemal Doğulu içinse Hakan Akkaya’nın düşünülmesi oldu.

İşte Benim Stilimde Neden Ünlüler Yarışacak?

Bu sorunun cevabı aslında çok zor değil. Yaklaşık 3 sezonun ardından All-Star ile izleyicileri karşısına çıkan yapımcı şirket, yeni sezona All-Star formatında da etkili bir şekilde girmek istemiş ki bu defa yarışmacıları ünlü isimlerden oluşturmak istemiş. Evet, yanlış duymadınız. Ayşenur Balcı’nın İşte Benim Stilim All Star kazananı olması ardından yeni sezondaki yarışmacıların tamamı ünlü kişilikler. Hatta içlerinde bazılarını oldukça yakından tanınıyor ve seviliyor.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Ne Zaman Başlıyor?

All Star izleyenler bilir. İşte Benim Stilim 2016 sezonu ile bir önce All Star sezonu arası çok fazla açılmadı. Yeni sezon İşte Benim Stilim ünlüler yeni yılın ilk günü yani 1 Ocak Cuma 2016 saat 20:00’da TV8 ekranlarında olacak. Ünlülerden oluşan yarışmacı kadrosu ve yeni jüri üyelerini merak edenlerin kaçırmamasını öneririz.

Ünlülerin yarışacağı yeni sezonda öyle isimler var ki, hayretlere düşeceksiniz. 16 farklı yarışmacının da tamamı ünlü isimlerde oluşuyor. Bu ünlülerden biri de Yasemin Öztürk. Şimdi Yasemin’i tanımaya çalışalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler Hatice Kimdir?

Yeni sezon İşte Benim Stilim yarışmacılarından olan şarkıcı Hatice, İzmir/Narlıdere doğumludur. 6 Aralık 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hatice, küçük yaşından bu yana müziğe düşkün biri olmuştur. Çevresindekiler küçük yaşlarda yeteneğini anlayan Hatice’nin bu yeteneğini değerlendirmesi için kendisine destek olmuş ve akraba düğünlerinde şarkı söylemeye teşvik etmiştir.

Hatice’nin tanınması ilk olarak “İner Misin Çıkar Mısın?” adlı yarışmada kendisini göstermiştir. Müzik dalında yarışmaya katılan Hatice, yarışmada sergilediği performansı ile çok beğenilmiş ve sonunda da yarışmanın birincisi olmuştur.

iste benim stilim 2016 unluler sarkici hatice resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Şarkıcı Hatice

İşte Benim Stilim 2016 Hatice Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Şarkıcı Hatice yaşı: 38

Şarkıcı Hatice kilosu: 56

Şarkıcı Hatice boyu: 1.79 m

Şarkıcı Hatice saç rengi: Sarı

Şarkıcı Hatice göz rengi: Kahverengi

Şarkıcı Hatice burcu: Yay

İşte Benim Stilim Ünlüler Hatice Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*