İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler İnci Pars Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Inci Pars Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler İnci Pars Kimdir?

Ünlü isimler yeni sezon İşte Benim Stilim 2016’da. İşte Benim Stilim tarihinde ilklerden biri daha yaşanıyor. Yeni sezon daha öncekilere hiç benzemeyecek. Çünkü yarışmacıların tamamı ünlü oyuncu, manken, sunucu ya da sanatçılardan meydana geliyor. Üstelik değişen sadece yarışmacılar değil, jüri üyelerinde de değişmeler var. Söylediğimiz gibi İşte Benim Stilim 2016 yeni yarışmacıları ve jüri üyeleri ile yeni sezona müthiş bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

İşte Benim Stilim Ünlüler Yeni Jüriler

Yarışmadan Ayrılan Jüri Üyeleri

– Nur Yerlitaş (Nurella)

– Kemal Doğulu

Yarışmaya Katılan Jüri Üyeleri

– Neslihan Yargıcı (Siyahların Kadını)

– Hakan Akkaya

Aysenur Balcı’nın All Star’da birinci olmasının ardından hiç zaman kaybetmeyen ve yeni sezon çalışmalarına başlayan Yapımcı şirket Production House, yeni bir formatla ünlülerin yarışacağı bir İşte Benim Stilim 2016 ünlüler projesi ile karşımıza çıktı. Ancak ne All Star süresince ne de başka bir zaman diliminde jüri üyelerinin ayrılacağına dair bir sinyal verilmedi. Jüri üyeleri yeni sezonda olmayacaklarını All Star finalinin yapıldığı gece açıkladı. Herkesi şok eden bu açıklama herkesin aklına tabii ki neden sorusunu getirdi.

Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim’den Neden Ayrıldı?

Nurella’nın yarışmadan ayrılması ile ilgili açıklamalarda kendisinin ve Production House’un yaptığı açıklamalar benzerdi. Nur Yerlitaş artık biraz dinlenmek istediğini belirtti. İşte Benim Stilim yarışmasının gerçekten yoğun bir tempoda çalışılan bir sürece dayandığını ifade eden ünlü modacı, yoğun geçen sezonların ardından biraz dinlenlenmeye ihtiyacı olduğunu belirtti. Yapımcı şirket Production House ise bu ayrılığı benzer bir açıklama ile duyurdu. Ayrıca şirketin kapılarının her iki jüri üyesine de her zaman için açık olduğu söylendi.

İşte Benim Stilim 2016 sezonunda giden jüri üyelerinden çok gelenler konuşulmaya başlandı. Özellikle siyahların kadını olarak anılan Neslihan Yargıcı’nın yarışmaya nasıl bir renk katacağı en çok merak edilenlerden biri.

Peki, İşte Benim Stilim yeni sezonda tek değişiklik jüri üyeleri mi? Tabii ki değil. En önemli değişikliklerden biri de yarışmacı profilleri. Alışık olmadığımız bir şekilde yepyeni bir format düşünen yapımcı şirket Production House, yeni sezona ünlü isimlerle başlamak istedi. Aslında herkesin merak ettiği durumlardan biri de All Star’da bitti, şimdi ne olacak? sorusuydu. All star sezonu ile İşte Benim Stilim’in zirvesi yaşanmış ve bunun üstüne daha ne yapılabilir ki? diye merak ediliyordu. Bunu yapımcı şirkette düşünmüş olacak ki programda ünlüleri yarıştırmayı akıl ederek sezona benzersiz bir formatla girdi.

İşte Benim Stilim Ünlüler Ne Zaman Başlıyor?

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri aslında. Size çok beklemeyeceğinize dair güzel bir haber verelim. Çünkü İşte Benim Stilim ünlüler başlama tarihi 1 Ocak 2016 Cuma günü. TV8 ekranlarında modaya rehberlik eden program akşam 20:00’da yayına girecek.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Yarışmacıları Kimler?

Aslında daha önce bu konuda sizlere detaylı bir yazı hazırlamıştık. Ancak burada da kısaca değinelim istedik. Programda yarışacak ünlü isimler arasında mankenler, program sunucuları, dizi ve dilm oyuncuları ve şarkıcılara kadar pek çok renkli isim var. Mesela Gizem Özdilli, İnci Pars, Esra Balamir, Simge Tertemiz ve şarkıcı Hatice yarışmacılardan bazıları. İşte Benim Stilim 2016 ünlüler yarışmacıları tam listesine aşağıdaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Şimdi sizlere yeni sezon İşte Benim Stilim 2016’da yarışacak isimlerden biri olan İnci Pars hakkında tanıtıcı bilgiler vermeye çalışalım. Dizi ve film oyunculuğu ardından modaya atılan İnci Pars kimdir? daha yakından göz atalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler İnci Pars Kimdir?

36 yaşında olan İnci Pars, 1980 yılı KKTC doğumludur. Ünlü ismin ilk olarak adını duyurması Kıbrıs’ta yapılan güzellik yarışması ile gerçekleşmiştir. Kıbrıs güzeli seçildiğinde daha 18 yaşında olan İnci Pars, birçok dizi ve filmde rol almış ve oyunculuktaki hünerlerini ilk olarak ise Aşk ve Barış adlı dizide göstermiştir. Aşk ve Barış dizisinin Kıbrıs yapımı bir dizi olduğunu söylemek istiyoruz.

KKTC güzeli İnci Pars, çok fazla beklemeden İstanbul’a yerleşmiş ve ilk yılında “Hayat Bağları” dizisinde Gözde karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncunun Türk izleyiciler tarafından tanınması ilk kez bu dizi ile gerçekleşmiştir.

iste benim stilim 2016 inci pars biyografisi resim
işte benim stilim 2016 inci pars biyografisi

İşte Benim Stilim İnci Pars Fiziksel ve Diğer Özellikleri

İnci Pars yaşı: 36

İnci Pars boyu: 1.70 m

İnci Pars kilosu: 56

İnci Pars saç rengi: Kahverengi

İnci Pars göz rengi: Siyah

İnci Pars burcu: Yay

İnci Pars Rol Aldığı Diziler ve Filmler

– 1997 yılı – Aşk ve Barış

– 1999 yılı – Hayat Bağları (Gözde)

– 2003 yılı – Hayat Bilgisi (Rahmeli)

– 2003 yılı – Kurtlar Vadisi (Nazife Candan)

– 2006 yılı – Dök İçini Rahatla

– 2006 yılı – Binbir Gece

– 2007 yılı – Hayal ve Gerçek (Hayal)

– 2010 yılı – Yahşi Cazibe (Tutkunaz)

– 2011 yılı – Farklı Boyut

– 2011 yılı – Ana Yüreği (Nihal)

– 2012 yılı – Harem (Maça Kızı)

– 2013 yılı – Babam Sınıfta Kaldı (Aylin)

İşte Benim Stilim Ünlüler İnci Pars Resimleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*