İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Neslihan Önder Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Neslihan Onder Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Neslihan Önder Kimdir?

Yeni jürisi ve yeni yarışmacıları ile İşte Benim Stilim 2016 tüm hızıyla devam ediyor. Herkesin bildiği gibi bu sezon oldukça önemli değişiklikler yaşandı. Jürilerden bazıları değişti ve bunun yanında yarışmacıların hepsi ünlü isimlerden oluşturuldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler Yeni Jüri Üyeleri

Yarışmanın değişen jüri üyeleri Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu oldu. Herkesi şaşkına çevirse de yarışmanın olmazsa olmazı Nurella jüri üyeliğinden ayrıldı. Kendisinin yerine Neslihan Yargıcı gelirken Kemal Doğulu’nun koltuğuna ise Hakan Akkaya oturdu.

İşte Benim Stilim 2016 jüri değişikliği yaşaması yanında yarışmacılar konusunda da büyük bir değişikliğe gitti. Programın yeni sezon yarışmacıları sunucu, model, oyuncu, manken ve sanatçı gibi kişiliklerden oluşturuldu. Şimdi bu isimlerden birini daha tanıyalım. İşte Benim Stilim ünlüler Neslihan Önder da kadrosuna kattı. Kendisini hayatı ve resimleri ile tanımaya çalışalım.

İşte Benim Stilim Ünlüler Neslihan Önder Kimdir?

3 Ocak 1987 yılında İstanbul’da doğan Neslihan  Önder, 2006 Best Model of Turkey yarışmasının birincisidir. Türkiye’de birinci seçilmesi Best Model of World yarışmasına katılmasını sağlamış ve ünlü isim burada da oldukça önemli bir başarı elde ederek ikinci olmuştur. Mesleği modellik ve mankenlik olan Neslihan Önder, Uğurkan Erez’in kendi ajasında mesleğini yürütmektedir.

iste-benim-stilim-2016-unlu-manken-neslihan-onder-resim

 

Ayrıca Best Model of World yarışmasına katıldıktan sonra Çin’e yerleşen ünlü model Neslihan Önder, Çin’de bulunduğu süre içerisinde oldukça yoğun bir tempoda çalışmıştır. Bu yoğun tempo haftada 3 farklı reklam ve ayda 40 katalog çekimi şeklindedir.

Çin’den Türkiye’ye dönüş yapmasının ardından hemen bir evlilik yapmış olan ünlü manken, Adanaspor’lu eski bir futbolcu olan erkan Ergün ile evlenmiş ve bu evlilik 2011 yılının 31 Mart’ında sona ermiştir. Ayrıca Erkan Ergün ile evliliğinden bir erkek çocuğu olmuştur. Evliliği süresince mesleğini yapmayan Neslihan Önder’in tekrar sahalara dönüşü “Fashion Week” organizasyonu ile olmuştur.

2013 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan “Ben Buradan Atlarım” ünlü mankenin sunduğu programlardan biridir.

iste-benim-stilim-2016-neslihan-onder-hayati-resim

İşte Benim Stilim Ünlüler Neslihan Önder Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Neslihan Önder yaşı: 28

Neslihan Önder kilosu: 61 kg

Neslihan Önder boyu: 1.73 m

Neslihan Önder mesleği: Modellik ve mankenlik

Neslihan Önder burcu: Oğlak

İşte Benim Stilim Ünlüler Neslihan Önder Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*