İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Nil Karataş Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Nil Karatas Kimdir Resim
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Nil Karataş Kimdir?

TV8’in popüler programlarından İşte Beni Stilim 2016 yeni yarışmacıları ve jürileri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezona bambaşka bir giriş yapmaya hazırlanan yeni sezon İşte Beni Stilim’de çok şeyler değişti. En dikkat çekici değişiklik yarışmacıların tamamının ünlü isimlerden oluşması. Yeni yarışmacılardan her biri farklı  mesleklere sahip. içlerinde oyuncu, manken, şarkıcı ve Sunucu olan yarışmacıların çoğunu yakından tanıyoruz. Yalnız İşte Beni Stilim 2016 ünlüler ile gelen değişiklikler sadece bununla sınırlı değil. çünkü yeni sezondaki önemli bir başka değişiklik ise jüri üyelerinden ikisinin değişmesi.

Nurella İşte Beni Stilim’den Ayrıldı!

Yeni sezon İşte Beni Stilim 2016’da Nurella’nın olmaması birçok kişiyi şaşırttığı gibi, aynı zamanda da üzdü. Nurella gerek moda bilgisi gerek tecrübesi gerekse de yarışmayla bütünleşmesi nedeniyle herkesin sevdiği ve alışık olduğu bir simaydı. Ancak ünlü modacının yarışmanın yeni sezonunda olmayacağını açıklaması herkeste şok etkisi yarattı. Hal böyle olunca merak konusu tabii ki Nurella’nın yerine kimin jüriliğe getirileceği oldu.

Nurella’nın Yerine Neslihan Yargıcı

Nur Yerlitaş’ın İşte Beni Stilim’den ayrılması ile yerine gelecek isimçok geçmeden belli oldu. Herkesin siyahların kadını olarak andığı moda duayeni Neslihan Yargıcı yarışmanın yeni jüri üyesi oldu. Ayrıca diğer bir jüri üyesi Kemal Doğulu da jürilikten ayrılan diğer bir isim oldu. Kemal Doğulu’nun yerini dolduracak isimse Hakan Akkaya olarak belirlendi.

İşte Benim Stilim 2016 yeni sezonda yer alan ünlü yarışmacıları tanımaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere Nil Karataş hakkında bilgiler verecek ve ünlü ismin hayatına değineceğiz.

İşte Benim Stilim Ünlüler Nil Karataş Kimdir?

İlk olarak “O Ses Türkiye” yarışması ile tanıdığımız Nil Karataş, 1986 yılında doğmuştur. 30 yaşında olan ünlü isim, babasının isteği üzerine O Ses Türkiye’ye katılmış ve yarışmada Sezen Aksu’ya ait olan “Tükeneceğiz” şarkısını seslendirmiştir. Jüri üyelerinden Hülya Avşar’ı seçen ünlü solist, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde yapılan düellolarda elenmiştir.

iste benim stilim unluler nil karatas hayati resim
işte benim stilim ünlüler nil karataş hayatı

Diğer yandan ünlü isim sadece O Ses Türkiye’de değil, aynı zamanda “Yemekteyiz” programında da yarışmış olan bir isimdir. Konservatuar mezunu olan İşte Benim Stilim Nil Karataş, solistlik yapmasının yanında keman çalmayı da oldukça seven biridir.

İşte Benim Stilim Nil Karataş Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Nil Karataş yaşı: 30

Nil Karataş boyu: 1.69 m

Nil Karataş kilosu: 60

Nil Karataş saç rengi: Kahverengi

Nil Karataş göz rengi: Siyah

Nil Karataş mesleği: Solist

İşte Benim Stilim 2016 Nil Karataş Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*