İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Yeşim Erçetin Kimdir?

Iste Benim Stilim 2016 Unluler Yesim Ercetin Kimdir

Ünlüler kadrosu ile İşte Benim Stilim 2016 tüm heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Birtakım değişikliklerin yaşandığı İşte Benim Stilim yeni sezonda yarışmacı kadrosundan jüri üyelerine kadar birçok isim değişti. Yarışmacıların tümü ünlü manken, oyuncu, sunucu ya da sanatçılardan seçildi. Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu ise yarışmaya veda etti.

Nur Yerlitaş Gitti, Neslihan Yargıcı Geldi!

Bir önceki sezon İşte Benim Stilim All Star final gecesinde yeni sezonda olmayacağını duygule bir konuşma ile açıklayan Nur Yerlitaş, biraz dinlenmek istediğini ve programın yoğum temposu nedeniyle buna ihtiyacı olduğunu belirtti. Aynı şekilde Kemal Doğulu da benzer bir açılama yaptı.

Yaşanan ayrılığın üzerine ise Nurella yerine düşünülen isim Neslihan Yargıcı oldu. Moda dünyasında siyahların kadını olarak bilinen Yargıcı, yeni sezon İşte Benim Stilim 2016 programının yeni jüri üyesi oldu. Kemal Doğulu’nun yerine gelen erkek jüri ise Hakan Akkaya olarak belirlendi.

Yarışmanın yeni sezonda bu tür değişiklikler yaşanırken ünlü isimlerin yarışmaya dajil olması programda farklı bir atmosfer oluşturdu. İzleyicinin sürekli ekranlarda görmek istediği isimler artık hafta içi her gün ekranlarda yerini alıyor. Şimdi ünlü yarışmacılardan birini daha tanıyalım. İşte Benim Stilim 2016 Yeşim Erçetin kimdir? daha yakından inceleyelim.

İşte Benim Stilim Ünlüler Yeşim Erçetin Kimdir?

Yeşim Erçetin 1979 doğumludur. İstanbul doğumlu olan ünlü isim ilk olarak profesyonel mankenlik hayatına Neşe Erberk mankenlik ajansında başlamıştır. Bunun ardından sunuculuk ve oyunculukta yapan Yeşim Erçetin, Ozan Orhon’la evlidir. Bu evlilikten 5 yaşında olan Yağmur dünyaya gelmiştir.

iste-benim-stilim-2016-yesim-ercetin-biyografi-resim
işte benim stilim 2016 yeşim erçetin biyografi

Kariyerine bir de albüm ekleyen Erçetin, aranjörü Bayülken olan Aşk İçin adlı albümünü çıkarmıştır. Bu albüm 2 remix ve 8 normal versiyon olan 10 şarkıdan oluşmaktadır. Ayrıca albümde yer alan söz ve müziği Doğuş’un etek adlı şarkısına klip çekmiştir. Bu klipte erkeklere etek giydirmesi ile gündeme gelmiş ve uzun bir süre konışulmuştur.

Yeşim Erçetin Sunuculuk Yaptığı Programlar

Sporazzi – HBB

Top Secret – Kanal 6

Yeşim – Best TV

Yeşim Erçetin Oynadığı Diziler

Zeynep – Show TV

Sensiz Olmuyor – Kanal D

Serseri – Kanal D

Yeşim Erçetin Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Yeşim Erçetin yaşı: 37

Yeşim Erçetin kilosu: 65 kg

Yeşim Erçetin boyu: 1.70 m

Yeşim Erçetin saç rengi: Sarı

Yeşim Erçetin göz rengi: Kahverengi

İşte Benim Stilim Ünlüler Yeşim Erçetin Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*