Stil Notu: Tunikler Nasıl Giyilir?

yeni Spor Tunik Modelleri

Bu yıl podyumlarda en çok görülen ve beğenilen parçalar arasına giren tunik modelleri her bayanın seçiminde farklı bir tarzda kullanılmaktadır. Tunikler sokaklarda daha sık göreceğimiz giysiler olarak yerini almaktadır. Muhafazakâr giyimin en çok kullanılan ürünü olan tunikler aslında giymesi ve kombinlenmesi oldukça zor olan parçalar arasına girmektedir.

Bahar ve yaz aylarında hep elimizin altında olacak bu parçayı nasıl kombinleyeceğimizin sorusunun cevabı çok kolay bir şekildedir.

Pantolonlar:

Tuniklerin en yakın dostu olan pantolonlarımız dolabımızın en rahat parçası olmaktadır. Pantolonlarımızı tunikle kombinlerken dikkat edilmesi gereken konu paça genişliğidir. Tuniğiniz belinize tam oturmuyorsa bol paçalı pantolon tercih etmemeniz gerekmektedir. Bu sizi olduğunuzdan daha kalın gösterecektir. Bunun yerine boru paça ya da çizme paça denilen pantolon modelleri daha çok tercih edilmelidir. Hem sizi daha zarif ve daha uzun gösterecektir.

Spor mu Klasik mi?

Tunikler spor kombinler içinde klasik kombinler içinde seçenekler sunan nadide parçalardan biridir. Spor şık stil içinde en kolay kullanabileceğimiz kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu konu da seçiminizi yaparken aslında biraz daha nereye gideceğimize göre tercihimiz değişiklik gösterecektir. Örneğin saten bir tunik ile şık bir beyaz pantolonu, stilettolar ile tamamlayarak bir nikâha ya da yemeğe rahatlıkla gidebiliriz. Genç arkadaşlarımız ise kot bir tuniği beyaz jean bir pantolon ile tamamlayabilir, büyük bir çanta ile okulda bile kullanabilirler. Stil Notu tunikler nasıl giyilir sorusunun cevabı sizin elinizdedir.

Tuniklerin kullanım yerleri çok fazla her şekle her vücuda göre uygun bir şekilde bulunabilir. Farklı bir tarzda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 Stil Notu: Tunikler Nasıl Giyilir? Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*