Survivor 2016 Ezgi Avcı Kimdir?

survivor-2016-ezgi-avci-kimdir-resim
survivor-2016-ezgi-avcı-kimdir?

Survivor 2016’nın başlamasına çok az bir zaman kaldı. Ünlüler takımı hemen hemen oluşmuş durumda. Her ne kadar gönüllüler takımından tek bir haber olmasa da yakın zaman içerisinde gönüllüler takımından da sizlere bilgi vermeyi umuyoruz. Şu an için sadece ünlüler takımındaki isimlerden bahsedebiliyor olsakta Survivor 2016 ünlüler takımı 8. yarışmacısına da kavuştu.

Yılmaz Morgül’le başlayan ünlüler takımı serüveni İbrahim Yattara, Yunus Günçe, Tuğba Özay, Çağan Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Ebru Öztürk ve Ezgi Avcı devam etti. Açıklanan yeni isimle Survivor ünlüler takımı tam 8 kişiye ulaştı.

elidor-miss-turkey-ezgi-avci-resim

Survivor 2016 Daha Başlamadan ilk Rekorunu Kırdı!

Acun Ilıcalı yapımcısı olduğu Yeni sezon Survivor 2016 için rekor başvuru olduğunu belirtti. 250 bine yakın başvuru alındığını belirten Ilıcalı, yapılan başvurulardan memnuniyetini gizlemedi ve başvuran herkese teşekkür etti. Hal böyle olunca Survivor 2016’nın yeni sezonda da daha ekranlara gelmeden büyük bir ilgi ile karşılaştığı görüldü.

Survivor Adası Dominik’ten İlk Görüntüler

Daha Survivor başlamadan yarışmacıların kalacağı ve çekimlerin yapılacağı adadan görüntüler yayınlandı. Yeşilin ve mavinin ahenkle dans ettiği Dominik adası sadece görülmesi gereken bir yer değil, aynı zamanda tatil için oldukça hoş bir hava görüntüsü veriyor.

İşte Survivor Adası Dominik Görüntüleri

Survivor 2016 Ezgi Avcı Hayatı

22 yaşında olan Ezgi Avcı, İstanbul’da doğmuştur. Miss Turkey 2013 yarışmasına katılması ile tanınan ünlü isim Florida’da Florida Enstitute of Technology işletme bölümü okumaktadır. Acun Medya’nın yeni sezon Survivor yarışmasında yer alacak olan Avcı, Elidor Miss Turkey 2013 yarışmasında 15 numara ile yarışmış ve 3. güzel olmuştur. Bu başarısının ardından ülkemizi Miss Earth’de temsil etmiştir.

survivor 2016 unluler ezgi avci resim

Ezgi Avcı Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Ezgi Avcı yaşı: 23

Ezgi Avcı boyu: 1.79 m

Ezgi Avcı hobileri: Voleybol

Survivor 2016 Ezgi Avcı Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*